RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Maszyny budowlane na sprzedaż

Jakakolwiek inwestycja budowlana we współczesnych czasach nie może zostać przeprowadzona bez odpowiednio dobranych maszyn i pojazdów budowlanych. Od ich wyboru zależy tylko nie tempo pracy, ale również jej jakość, a także koszty całego przedsięwzięcia. Oszczędności wynikające z zastosowania odpowiednich maszyn budowlanych to znaczy wydajnych i trwałych może być naprawdę znaczne i odczuwalne w portfelu każdego przedsiębiorcy.

Warto pamiętać też, że nowy sprzęt jest niezwykle drogi. Dlatego też zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą używanych maszyn budowlanych w serwisie Mascus. Wybór sprzętu budowlanego z drugiej ręki to decyzja niezwykle opłacalna zwłaszcza jeśli postawi się na wytrzymałe maszyny budowlane od sprawdzonych producentów. Najwięcej ogłoszeń budowlanych z Polski znajdziesz w kategoriach: Koparki, Ładowarki, Podnośniki, platformy i żurawie, Dźwigi

Używane maszyny budowlane na serwisie Mascus

Wśród kilkudziesięciu tysięcy ogłoszeń o sprzedaży maszyn budowlanych znaleźć można praktycznie każdy dostępny na rynku typ sprzętu budowlanego. Dotyczy to zarówno typów maszyn budowlanych, od tych popularnych i powszechnie wykorzystywanych, do wysoce wyspecjalizowanych i rzadkich, jak i producentów. W ofercie są liderzy rynku, a także mniejsi producenci. Bardzo duży wybór używanych maszyn budowlanych jest wśród takich marek takich jak Liebherr, Caterpillar, Cummins, Volvo czy Deutz. Szczególną uwagę warto zwrócić na szeroką wybór w ogłoszeniach dotyczących sprzedaży sprzętu budowlanego takiego jak: koparki Liebherr, koparki Caterpillar, koparki JCB, a także żurawie Genie, podnośniki i żurawie JLG czy podnośniki i żurawie Haulotte. Bez względu, na jakich to używanych maszyn i pojazdów budowlanych potrzebujesz – znajdziesz je wśród ogłoszeń w serwisie Mascus!

Koparki

(41 517)
excavators
11

Wozidła

(5984)
dumpersmain
6

Ładowarki

(19 495)
loaders
6

Spycharki

(4709)
dozers
2

Osprzęt

(52 983)
constructioncomponents
21