Liczba ogłoszeń 381

Betoniarki i gruszki na sprzedaż

W tym dziale dostępny jest szeroki wybór betoniarek – znajdziesz tu zarówno betoniarki przenośne, jak i betoniarki samojezdne. Betoniarki przenośne używane są najczęściej do wytwarzania betonu bezpośrednio na placu budowy. Woda, cement i kruszywo trafiają do obracającego się bębna – w wyniku wymieszania tych składników powstaje gotowy do użycia beton. Zaletą przenośnych betoniarek jest przystępna cena i duża mobilność. Urządzenia tego typu mają także słabsze strony – produkcja większych ilości betonu w betoniarce przenośnej może okazać się procesem bardzo czasochłonnym. W tym dziale znajdziesz także betoniarki samojezdne, wykorzystywane do transportu betonu w formie płynnej lub półpłynnej. Bęben, w którym transportowana jest mieszanka, obraca się i zapobiega zawiązaniu betonu. W tym dziale znajdziesz oferty sprzedaży używanych betoniarek Fiori.

Ta włoska firma specjalizuje się w produkcji pojazdów do transportowania betonów. Mobilne betoniarki tej marki doskonale radzą sobie nawet w trudnym terenie – jest to zasługa przegubowego podwozia i napędu na cztery koła. Do najpopularniejszych modeli zaliczają się betoniarki DB X50, DB 460 oraz DB40. W tej kategorii znajdziesz również używane betoniarek Sanlian.

Cieszą się one opinią sprawdzonych i niezawodnych. Duże zainteresowanie wzbudzają również używane betoniarki Merlo. Ta włoska firma specjalizuje się w produkcji sprzętu budowlanego i możesz pochwalić się ponad stuletnim doświadczeniem, które stanowi gwarancję najwyższej jakości.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona