Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 3 991

  Podnośniki nożycowe na sprzedaż

  Podnośnik nożycowy to maszyna wyposażona w platformę przystosowaną do transportu ludzi. Platforma podnoszona jest przy użyciu zasilanego energią elektryczną podnośnika. Wykorzystanie tego urządzenia umożliwia bezpieczne prowadzenie prac remontowych, budowlanych czy konserwatorskich na wysokości wynoszącej kilka, a nawet kilkanaście metrów. Podnośniki nożycowe znajdują również zastosowania w halach produkcyjnych i magazynach wysokiego składowania.


  W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór używanych podnośników i platform. Największym zainteresowaniem na rynku wtórnym cieszą się podnośniki nożycowe Genie. Genie to jeden z największych światowych producentów sprzętu logistycznego. Do najpopularniejszych modeli zalicza się uniwersalny podnośnik nożycowy Genie GS1932. Sprawdza się on zarówno podczas prac remontowych prowadzonych na zewnątrz, jak i wewnątrz. W tej kategorii znajdziesz również oferty sprzedaży podnośników nożycowych JLG. Jednym z częściej sprzedawanych modeli jest podnośnik JLG 3246. Stabilna konstrukcja umożliwia bezpieczną pracę na wysokości 11 metrów. Dużym wzięciem cieszą się również platformy francuskiej firmy Haulotte. Nożycowy podnośnik Haulotte Compact 10 bardzo dobrze sprawdza się podczas prac remontowych i malarskich.


  W kategorii „Używane podnośniki i platformy” poza podnośnikami nożycowymi kupisz także podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe i podnośniki koszowe.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona