Liczba ogłoszeń 281

Wiertnice horyzontalne na sprzedaż

W serwisie Mascus dostępna jest szeroka oferta używanych maszyn wiertniczych na sprzedaż oraz używanego sprzętu wiertniczego - części zamiennych i akcesoriów znanych producentów takich jak Ditch Witch oraz Vermeer. Wiertnice horyzontalne marki Vermeer to maszyny służące do poziomych przewiertów sterowanych, umożliwiające realizację wielu skomplikowanych projektów budowlanych, w tym wykonywania podziemnych instalacji wodociągowych, elektrycznych, telekomunikacyjnych czy gazowych. Technologia Vermeer Navigator pozwala na instalację rurociągów pod budynkami, ulicami, akwenami wodnymi i nasypami kolejowymi. Szeroka gama wiertnic to możliwość wykonywania prac na zróżnicowanych głębokościach na długości do 2 km oraz instalacji rur o średnicy do 1,4 m. Vermeer to lider innowacji w przewiertach sterowanych. Wszystkie urządzenia tej marki są wykonane z metali najwyższej jakości, dlatego są odporne na zużycie. Poprzez nasz serwis można znaleźć używane maszyny wiertnicze Vermeer na sprzedaż.

Z kolei firma Ditch Witch specjalizuje się w produkcji horyzontalnych wiertnic kierunkowych. Najpopularniejszym modelem jest JT5 – maszyna idealna do wykonywania prac wiertniczych na obszarach zabudowanych, głównie instalowania nowych mediów. Jest przeznaczona do montowania kabli, światłowodów oraz systemów wodnych na niewielkich głębokościach i na odległość do 45 m – pod drogami, chodnikami, elementami krajobrazu i innymi przeszkodami powierzchniowymi. Dla tego modelu wiertnicy brak miejsca do pracy nie stanowi problemu.

Producent ma też w swojej ofercie horyzontalną wiertnicę kierunkową JT10, która jest kompaktowa i najkrótsza z dostępnych wiertnic w swojej klasie. Niewielkie wymiary i duże pole manewru dają możliwość wykonywania prac w ograniczonych przestrzeniach. Używane wiertnice poziome Ditch Witch na sprzedaż można znaleźć w tej kategorii.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona