Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 3 525

  mosty, wały i osie dla maszyn budowlanych

  Maszyny budowlane to sprzęt niezwykle ciężko eksploatowany, przez co narażony jest na przeciążenia rzadko spotykane w innych pojazdach mechanicznych. To sprawia, że producenci muszą przy projektowaniu zadbać o odpowiednią wytrzymałość elementów maszyn. Nie da się jednak ewentualnych usterek lub problemów technicznych całkowicie wyeliminować i czasem potrzebna jest naprawa bądź wymiana. W ofercie serwisu Mascus jest niezwykle szeroki wybór używanych części do ciężkiego sprzętu jak mosty, wały i osie. W tej kategorii znajdziesz używane części do maszyn budowlanych wielu najpopularniejszych, ale również niszowych producentów.

  Osie napędowe maszyn budowlanych muszą wytrzymywać bardzo duże obciążenia, dodatkowo pojazdy bardzo często zmuszone są do poruszania się w trudnym, grząskim terenie, co dodatkowo zwiększa naprężenia i może powodować zmęczenie materiału, a w ostatecznym rozrachunku zniszczenia elementu. Nawet drobnych uszkodzeń nie wolno bagatelizować, bo osie napędowe maszyn rolniczych odpowiadają za stabilność pojazdu, a tym samym również za bezpieczeństwo pracy.

  Wielu użytkowników zastanawia się z pewnością, czy warto decydować się na używane osie do maszyn budowlanych, bo może lepiej kupić nowe? Dużo w tym kontekście zależy od stanu konkretnej części, ale zdecydowanie najbardziej opłaca się stawiać na osie do maszyn z drugiej ręki, bo potrafią być nawet wielokrotnie tańsze niż nowe, a ich stan często nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. W ofercie używanych osi napędowych do maszyn budowlanych dostępnych w serwisie Mascus można znaleźć części do maszyn wielu producentów, między innymi do Volvo, Caterpillar, Clark czy Liebherr.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona