Liczba ogłoszeń 122

Rotatory na sprzedaż

Rotatory hydrauliczne lub inaczej obrotnice to często wykorzystywany osprzęt w budownictwie, a także wszędzie tam, gdzie ciężkie ładunki przenoszone są przez żurawie lub ładowarki. Ten rodzaj silników hydraulicznych służy do obracania ładunków w lewo lub w prawo, a ich najważniejszym parametrem jest udźwig statyczny i dynamiczny. Wykorzystuje się je również m.in. w koparkach i koparko-ładowarkach, żeby zwiększyć precyzję pracy sprzętu. W serwisie Mascus.pl znajdziesz ponad 100 ogłoszeń nowych i używanych rotatorów hydraulicznych najbardziej cenionych marek.


Najliczniej reprezentowane urządzenia to rotatory hydrauliczne marki Thumm. Założona w 1963 roku firma jest wiodącym producentem tego typu sprzętu na świecie i znana jest z innowacyjnych produktów. Na stronie internetowej dostępne są modele o bardzo różnych udźwigach. Najmniejsze obrotnice hydrauliczne Thumm mają udźwig 2 tony, podczas gdy większe urządzenia to udźwig od 5 do 10 ton. W ofertach znajdziesz też rotatory o udźwigach 12-20 ton, a nawet 25, 30 czy 40 ton.


Popularne wśród klientów są też obrotnice hydrauliczne szwedzkiej marki Engcon, która istnieje od 1990 roku. Rotatory Engcon wykorzystywane są między innymi w koparkach klas wagowych od 1,5 do 33 ton. Popularne modele to Engcon EC 214 oraz EC 20, które sprawdzą się w koparkach klas odpowiednio od 10 do 14 ton i od 14 do 18 ton.


W serwisie Mascus.pl znajdziesz również rotatory hydrauliczne firmy Indexator, która produkuje obrotnice używane w maszynach leśnych – między innymi dźwigach i chwytakach – wielu znanych marek. Często spotykany model to rotator o udźwigu 10 ton.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona