Liczba ogłoszeń 142

Koparki wyburzeniowe na sprzedaż

Koparka wyburzeniowa jest specjalistyczna maszyną, przeznaczona do bezpiecznego przeprowadzania prac demontażowych różnego rodzaju konstrukcji budowlanych. Używa się jej w warunkach, w których wyklucza się możliwość wykorzystania innych metod wyburzeniowych, jak na przykład materiałów wybuchowych. Pojazdy te mają napęd gąsienicowy. Długość ramienia koparki do wyburzeń wynosi zwykle około 20 - 25 metrów. Jest to wysięgnik o konstrukcji teleskopowej, która pozwala na bezstopniową regulację wysokości wyburzenia. W zależności od modelu maszyny oraz wersji wysięgnika można zamocować na jego końcu różnego typu osprzęt, umożliwiający realizację rozmaitych, typowych dla prac wyburzeniowych, zadań. Osprzętem tym mogą być między innymi młoty pneumatyczne oraz kleszcze 2,5- , 3,5- lub nawet 4,5-tonowe.
Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Jak zlokalizowac używane koparki do wyburzen?

Aby szybko odnależć używane koparki do wyburzen, należy skorzystać z formularza wyszukiwania, który umozliwia wybór m.in. preferowanej marki, modelu, roku produkcji i ceny. Aby mieć mozliwość zapisania najciekawszych ofert, trzeba się zarejestrować.

Jak umiescić ogłoszenie „kupię”?

Jeżeli w serwisie nie ma aktualnie maszyn budowlanych spelniających oczekiwania, zachecamy do umieszczenia darmowego ogłoszenia „kupię”. Zapytanie zostanie rozesłane do wszystkich dealerów oferujacych używane koparki do wyburzen lub inne maszyny budowlane.

Jak kupić używane koparki do wyburzen?

Jeżeli na stronie Mascus.pl znajdziesz interesujące Cię ogłoszenie używanej koparki do wyburzen, należy skontaktować się bezpośrednio ze sprzedajacymi. Wystarczy wypełnić przygotowany formularz lub skorzystac z danych kontaktowych umieszczonych pod ogłoszeniem. Aby otrzymać informacje o możliwosci uzyskania kredytu lub o usługach transportowych, należy kliknść na logo odpowiedniej firmy znajdujące sie obok danego ogłoszenia. Mozna równiez skorzystac z Mascus Locator, aby odnaleźć innych usługodawców z następujących kategoriach:

  • Sprzęt używany
  • Nowy sprzęt
  • Wynajem
  • Naprawy
  • Częsci zamienne
  • Akcesoria
  • Transport
  • Finansowanie
  • Wycena

Jak reklamowac używane koparki do wyburzen?

Aby zareklamowac koparki do wyburzen na stronach Mascus, należy umieścic ogłoszenie. Użytkownicy zarejestrowani powinni się w tym celu zalogować, aby ich dane kontaktowe zostały zaimportowane automatycznie do formularza. W przypadku nowych uzytkowników, konto zostanie zarejestrowane automatycznie po wypełnieniu formularza. Rejestracja jest bezpłatna i umożliwia dostęp do dodatkowych usług, np. dodawanie ogłoszen do ulubionych, porównywanie ofert, ustawienie automatycznych powiadomień. Użytkownicy, którzy profesjonalnie zajmują sie handlem używanymi maszynami budowlanymi, powinni zarejestrowac się jako dealerzy, aby skorzystać z miesięcznych abonamentów, otrzymywać ogłoszenia „kupię” oraz miec dostęp do statystyk odwiedzin. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem i ogólnymi warunkami korzystania z serwisu.

W przypadku pytań bądz watpliwości dotyczacych korzystania z serwisu Mascus.pl zapraszamy do kontaktu z Mascus Polska.
Zachęcamy do regularnego przeglądania ogłoszen w następujących kategoriach: koparko-ładowarki; koparki; ladowarki; ladowarki teleskopowe; dzwigi; podnosniki, platformy i żurawie.

Które koparki do wyburzen są najpopularniejsze?

Najpopularniejsze koparki do wyburzen to: