Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 2 136

  Betoniarki i sprzęt do betonu na sprzedaż

  Produkcja betonu bezpośrednio na miejscu budowy jest rozwiązaniem prostym, ale bardzo czasochłonnym i mało wydajnym. Co więcej, kolejne partie betonu, które powstały w wyniku wymieszania w betoniarce cementu, wody i kruszywa, mogą znacznie różnić się od siebie wytrzymałością i innymi parametrami. Z tego powodu coraz częściej beton wytwarzany jest w wyspecjalizowanych zakładach przy użyciu w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Transport betonu z miejsca produkcji na plac budowy wymaga wykorzystania specjalistycznych pojazdów do przewożenia betonu, które potocznie nazywane są gruszkami lub betoniarkami.

  Na czas transportu beton umieszczany jest w obracającym się bębnie – ciągły ruch zapobiega zawiązaniu się mieszanki. Następnie półpłynny beton umieszczany jest w miejscu docelowym (np. w szalunku) za pomocą pompy do betonu. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór używanych pojazdów do transportu betonu i samojezdnych pomp do betonu. Bardzo dużym zainteresowaniem na rynku wtórnym cieszą się maszyny firmy Putzmeister. Ta niemiecka firma specjalizuje się w produkcji sprzętu do transportowania, przepompowywania i przechowywania betonu.

  Firma Putzmeister zalicza się do liderów branży, a dostarczany przez nią produkty cieszą się opinią niezawodnych i wydajnych. Dużym uznaniem użytkowników cieszą się również betoniarnie dostarczane przez Fiori. Ta turecka firma inżynieryjna specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy sprzętu budowlanego. W tym dziale znajdziesz także używane betoniarki i mobilne pompy do betonu marki Mercedes-Benz.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona