Liczba ogłoszeń 275

Podnośniki na przyczepach na sprzedaż

Twojej firmie przyda się dodatkowy podnośnik montowany na przyczepie? Sprawdź zatem oferty używanych maszyn budowlanych tego rodzaju dostępne w serwisie Mascus. Wybór podnośnika z rynku wtórnego to najprostszy sposób na wyposażenie firmy, a tym samym jej dalszy rozwój, bez nadwyrężania budżetu. Jeżeli chcesz przejrzeć podnośniki na przyczepach o konkretnych parametrach, to skorzystaj z funkcji filtrowania wyników dostępnej po lewej stronie ekranu, by ograniczyć wyszukiwanie do najbardziej pasujących modeli. W kategorii podnośniki, platformy i żurawie oprócz podnośników na przyczepach dostępne są również używane podnośniki nożycowe, podnośniki przegubowe oraz podnośniki koszowe na sprzedaż.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Solidne podnośniki na przyczepach najlepszych producentów

Dziesiątki ogłoszeń sprzedaży używanych podnośników na przyczepach dają Ci dostęp do maszyn od najbardziej uznanych producentów. W Mascus znajdziesz między innymi zwyżki cenionej marki Denka-Lift, w tym modele z niezawodnej serii DL, które wyróżniają się tak prostą obsługą, że podnośniki mogą być ustawiane nawet przez osoby bez doświadczenia. Oferujemy również podnośniki montowane na przyczepach firmy NiftyLift charakteryzujące się kompaktowymi wymiarami, które umożliwiają pracę w różnych warunkach. Uwadze polecamy także używane zwyżki Omme, które dzięki zgięciu ramienia znajdującego się tuż przy teleskopie, podnośniki tej marki umożliwiają operatorowi dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Używane podnośniki na przyczepach w dobrej cenie

W naszym serwisie nieustannie pojawiają się nowe ogłoszenia sprzedaży używanych podnośników na przyczepach. Dzięki temu z łatwością znajdziesz dodatkową maszynę dla Twojej firmy w ustalonym budżecie. Ciekawym rozwiązaniem są oferty oznaczone hasłem „cena do uzgodnienia” – to idealne pole do negocjacji.