Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 328

  Midikoparki 7t - 12t na sprzedaż

  W kategorii używane koparki oprócz midikoparek znajdziesz także koparki gąsienicowe, koparki kołowe, minikoparki do 7ton na sprzedaż

  Midikoparki są maszynami wieloczynnościowymi o udźwigu od 7 do 12 ton. Są nieocenione przy transporcie ciężkich ładunków na małe odległości. Midikoparki łatwo się prowadzi, są stabilne i jednocześnie bardzo zwrotne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas pracy w ciasnych pomieszczeniach i na ograniczonej przestrzeni. Midikoparki to maszyny samojezdne o podwoziach kołowych oraz gąsienicowych. Ich kabiny obracają się o 180 stopni. Ze względu na swoją wielozadaniowość, pozwalającą na zastosowanie w budownictwie, przemyśle i rolnictwie zyskały sobie dużą popularność. Można dołączać do midikoparek osprzęt, jak między innymi łyżki wieloczynnościowe z zębami, ostrzem lub widłami paletowymi, łyżek dzielonych, łyżki podsiębiernych z zębami, do skarpowania, widły paletowe, odśnieżarki wirnikowe, lemiesze do śniegu, zamiatarki, workownice do piasku, młoty wyburzeniowe, frezarki do asfaltu czy wiertnice hydrauliczne.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Jak odnaleźć konkretną używaną midikoparkę 7t - 12t?

  Aby szybko odnaleźć używaną midikoparkę 7t - 12t, należy skorzystać z formularza wyszukiwania, który umożliwia wybór m.in. preferowanej marki, modelu, roku produkcji i ceny. Aby mieć możliwość zapisania najciekawszych ofert, trzeba się zarejestrować.

  Jak umieścić ogłoszenie „kupię” midikoparkę?

  Jeżeli w serwisie nie ma aktualnie maszyn budowlanych spełniających oczekiwania, zachecamy do umieszczenia darmowego ogloszenia “kupie”. Zapytanie zostanie rozesłane do wszystkich dealerów oferujących używane midikoparki 7t - 12t lub inne maszyny budowlane na sprzedaż

  Jak kupić używane midikoparki 7t - 12t?

  Jeżeli na stronie Mascus.pl znajdują się interesujące Cię używane midikoparki 7t - 12t, należy skontaktować się bezpośrednio ze sprzedającymi. Wystarczy wypełnić przygotowany formularz lub skorzystać z danych kontaktowych umieszczonych pod ogłoszeniem. Aby otrzymać informacje o możliwości uzyskania kredytu lub o usługach transportowych, należy kliknąć na logo odpowiedniej firmy znajdujące się obok danego ogłoszenia. Można również skorzystać z Mascus Locator, aby odnaleźć innych usługodawców z następujących kategorii:

  • Sprzęt używany
  • Nowy sprzet
  • Wynajem
  • Naprawy
  • Części zamienne
  • Akcesoria
  • Transport
  • Finansowanie
  • Wycena

  Jak reklamować używane midikoparki 7t - 12t?

  Aby umieścić ogłoszenie używane midi koparki 7t - 12t na stronach Mascus, należy umieścić ogłoszenie. Użytkownicy zarejestrowani powinni się w tym celu zalogować, aby ich dane kontaktowe zostały zaimportowane automatycznie do formularza. W przypadku nowych uzytkowników, konto zostanie zarejestrowane automatycznie po wypełnieniu formularza. Rejestracja jest bezpłatna i umożliwia dostęp do dodatkowych usług, np. dodawanie ogłoszeń do ulubionych, porównywanie ofert, ustawienia automatycznych powiadomień. Użytkownicy, którzy profesjonalnie zajmują się handlem używanymi maszynami budowlanymi, powinni zarejestrować sie jako dealerzy, aby skorzystać z miesięcznych abonamentów, otrzymywać ogłoszenia „kupie” oraz mieć dostęp do statystyk odwiedzin. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem i ogólnymi warunkami korzystania z serwisu.

  W przypadku pytań bądź wątpliwości dotyczących korzystania z serwisu Mascus.pl zapraszamy do kontaktu z Mascus Polska. Zachęcamy do regularnego przeglądania ogłoszeń w następujących kategoriach: koparko-ładowarki; koparki; ładowarki; ładowarki teleskopowe; dźwigi i żurawie ; podnośniki i platformy.

  Jakie midikoparki 7t – 12t znajdziesz w Mascus PL

  Do najpopularniejszych midikoparek w tym dziale należą: