Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 2 694

  Kruszarki na sprzedaż

  Kruszarki wykorzystywane są do rozdrabniania materiałów różnego typu. Maszyny powszechnie używane są branży wydobywczej – używa się ich do rozkruszania bazaltu, granitu i innych twardych skał. Kruszarki wykorzystywane są także do przetwarzania odpadów komunalnych, złomu, gruzu oraz innych odpadków pozostałych po rozbiórce budynków. Te maszyny znajdują także zastosowanie w recyklingu – umożliwiają rozdrabnianie surowców wtórnych (np. plastiku, makulatury czy aluminium) przed ich dalszą obróbką.


  W tym dziale znajdziesz używane kruszarki różnego typu – na sprzedaż wystawione są m.in. kruszarki szczękowe, kruszarki do gruzu, kruszarki do kamieni, kruszarki do betonu. Dużym zainteresowaniem cieszą się używane maszyny wyprodukowane przez firmę Kleemann. Stacjonarne kruszarki tej marki mogą być wykorzystywane w kamieniołomach do kruszenia granitu, bazaltu, melafiru i innych twardych skał. W naszym serwisie znajdziesz używane kruszarki jest Pegson. Firma dostarcza proste w obsłudze maszyny, które cechują się bardzo dobrą przepustowością. Kolejnym popularnym producentem kruszarek jest Extec. W naszym serwisie kupisz także kruszarki renomowanej marki Metso (jednym z najczęściej sprzedawanych modeli jest kruszarka mobilna Metso LT1110).


  W kategorii „Odpady / Recykling i wyposażenie kamieniołomów” oprócz używanych kruszarek możesz znaleźć także używane przesiewacze, przesiewacze mobilne oraz kruszarki mobilne. Pośród tysięcy wystawionych na sprzedaż maszyn budowlanych z łatwością znajdziesz poszukiwany model.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona