Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 726

  Żurawie terenowe na sprzedaż

  Poniżej dostępne są używane żurawie terenowe, czyli dźwigi na podwoziu samojezdnym lub samochodu ciężarowego. Tego typu maszyny można wykorzystywać przy realizacji inwestycji publicznych, na przykład budowy mostów, jak również podczas budowy i odnawiania kilku-, a nawet kilkunastopiętrowych budynków. W praktyce, są one niezbędne na wielu placach budowy, gdzie wykonuje się prace przeładunkowe i montażowe na większych wysokościach.


  Na platformie Mascus oferowane są używane dźwigi znanych producentów, różniące się rokiem produkcji, maksymalnym udźwigiem, zasięgiem wysięgnika czy ceną. Wiele ofert sprzedaży dotyczy kategorii: używane żurawie terenowe Terex, ale nie brakuje także maszyn innych znanych marek, takich jak Liebherr, Grove czy Demag. Co istotne, swoje ogłoszenia wystawiają tu sprzedawcy z całej Europy, a to zapewnia duży wybór maszyn o różnych parametrach pracy i z szerokiego przedziału cenowego. Wystarczy wspomnieć, że w kategorii: używane żurawie terenowe Demag można znaleźć zarówno model AC 200 z maksymalnym udźwigiem 200 ton i podnoszeniem do 68 metrów, jak i średnio dziesięciokrotnie tańszy model AC30 City z maksymalnym udźwigiem 30 ton i 25-metrowym wysięgnikiem.


  Aby znaleźć poszukiwaną maszynę, z kategorii na przykład używane dźwigi Liebherr, należy zaznaczyć opcję Wyszukiwanie Zaawansowane w lewym górnym rogu menu. W sprawnym przeglądaniu ofert pomoże natomiast funkcja sortowania, które wyświetla się nad listą produktów.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona