Liczba ogłoszeń 354

Koparki łańcuchowe na sprzedaż

Koparki łańcuchowe to maszyny budowlane, za pomocą których można prowadzić prace ziemne. Wykorzystuje się je do wykonywania wykopów pod instalacje – głównie elektryczne oraz systemy nawadniania. Z powodzeniem można ich używać również do wykopów pod wszelkie rury. Przy tym szybkość wykopu jest aż 2 do 3 razy większa niż przy użyciu standardowej koparki.


Koparki łańcuchowe są skonstruowane tak, aby jak najmniej uszkadzać grunt wokół. Z ich pomocą możliwe jest wykonanie idealnych, niezbędnych otworów pod instalacje, bez ingerencję w grunt dookoła, co ma znaczenie zwłaszcza na terenach zielonych. Po zakończeniu prac nie ma śladów, więc są idealne do prac w ogrodach i na trawnikach. Specjalna budowa umożliwia prowadzenie prac w miejscach trudno dostępnych, w tym wąskich. Łańcuchy koparek są zrobione z materiałów (mają wolframowe zęby) zapewniających dużą odporność na ścieranie. Są wyposażone w mocne benzynowe silniki i wytrzymałą konstrukcję, co pozwala na wydajną pracę. Przy tym koparki łańcuchowe mają niewielkie rozmiary i dlatego umożliwiają dokonywanie precyzyjnych wykopów.


Do prowadzenia wykopów tego typu świetnie nadają się nie tylko fabrycznie nowe, ale także używane koparki na sprzedaż. Najpopularniejsze marki używanych koparek łańcuchowych na sprzedaż to: Vermeer, Ditch Witch, Tesmec, Herder oraz Rockwheel. W ofercie serwisu Mascus są także używane koparki gąsienicowe na sprzedaż oraz używane koparki kołowe.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona