Liczba ogłoszeń 976

Miniładowarki na sprzedaż

Miniładowarka kołowa to samojezdna ładowarka łyżkowa o małych gabarytach. Służy do załadunku i transportu materiału na niedalekie odległości przy pomocy osprzętu w postaci łyżki. Ze względu na lepszą zwrotność niż w przypadku standardowej ładowarki, miniładowarka bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie i pracach komunalnych. Wykonuje takie zadania, jak między innymi: niwelacja terenu, rozwożenie i rozgarnianie ziemi, kopanie rowów, spulchnianie gleby, odśnieżanie, zamiatanie ulic czy koszenie trawy. Aby miniładowarka, którą wybierzesz, zapewniła Ci wygodne i efektywne korzystanie z maszyny, wypróbuj zaawansowane wyszukiwanie ogłoszeń w Mascus. Gdy wprowadzisz interesujące Cię parametry, takie jak konkretna marka, przedział cenowy, stan licznika czy rocznik, to wyniki zostaną uszczuplone do ofert najbardziej dopasowanych do Twoich potrzeb. Wyszukiwanie miniładowarki według lokalizacji ułatwi Ci z kolei znalezienie sprzedawców stacjonujących najbliżej Ciebie.

W kategorii używane ładowarki dostępne są także ładowarki kołowe, teleskopowe ładowarki kołowe, ładowarki ze sterowaniem burtowym, ładowarki gąsienicowe na sprzedaż. Popularne marki w kategorii używane ładowarki na sprzedaż: Liebherr, Caterpillar, Volvo

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Używane miniładowarki dostępne w serwisie mascus.pl

Miniładowarki powstały właśnie z myślą o pracy w ciężko dostępnych miejscach, gdzie duże maszyny po prostu sobie nie poradzą. Dlatego właśnie postawiono na małe gabaryty i zwrotność, które umożliwiają przekraczanie wąskich i niskich wjazdów na posesje. Wśród szerokiej gamy miniładowarek możemy spotkać maszyny o układzie kierowniczym przegubowym oraz ze skrętną osią, dzięki czemu ich promień skrętu jest niewielki, co bardzo ułatwia pracę w gospodarce leśnej, rolnej, w ogrodnictwie i w zakładach komunalnych.

W rolnictwie miniładowarki są znacznym udogodnieniem, gdyż ułatwiają transportowanie materiałów. Mogą one służyć na przykład do czyszczenia obory lub przewożenia paszy dla zwierząt hodowlanych. Do miniładowarek można stosować różnego rodzaju osprzęt, co czyni te maszyny bardziej uniwersalnymi. Można je zaopatrzyć w takie dodatki, jak: widły do palet, chwytak do bel, łyżka do załadunku, kosiarka, widły do słomy, łyżka do paszy, pług do odśnieżania, wycinak kiszonki i inne.

W serwisie Mascus dostępne są między innymi miniładowarki producentów najchętniej wybieranych na całym świecie. Znajdziesz tu ogłoszenia miniładowarek marki John Deere, które wyróżniają się ogromną precyzją pracy oraz prostą obsługą. Godne uwagi są także miniładowarki Schaffer chwalone przede wszystkim za niską awaryjność i łatwe sterowanie. Oferujemy też popularne miniładowarki GiANT charakteryzujące się doskonałą zwrotnością. Aby otrzymywać powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach interesujących Cię sprzedawców maszyn rolniczych, zarejestruj się w naszym serwisie.

Używane mini ładowarki na sprzedaż