Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 3 780

  Spycharki gąsienicowe na sprzedaż

  Spycharki gąsienicowe to maszyny mające liczne zastosowania – służą do wykonywania prac ziemnych w budownictwie, górnictwie, energetyce, leśnictwie, w portach, terminalach przeładunkowych oraz do wykonywania prac komunalnych. Stosuje się je przede wszystkim do odspajania gruntu, robienia wykopów, przenoszenia urobku, zagęszczania podłoża, profilowania terenu oraz innych prac ziemnych.

  Gąsienice, w które są wyposażone świetnie radzą sobie w trudnym terenie na placu budowy – dużo lepiej niż koła. Zapotrzebowanie na tego typu sprzęt jest duże, więc poszukiwane są nie tylko nowe, ale także używane spycharki na sprzedaż. Za najlepsze na rynku maszyn budowlanych uznaje się spycharki marek: Liebherr, Komastu i HSW.

  Nowoczesne spycharki gąsienicowe charakteryzują się niską emisją spalin (normy emisji spalin Tier 4), niezawodnością, skutecznością chłodzenia, dużą mocą przy spychaniu i dokładnością przy poziomowaniu, łatwą konserwacją i konfigurowalnym sterowaniem. Poza tym kabina operatora jest przestrzenna i izolowana od hałasu i wibracji. Najnowsze modele umożliwiają pracę w trybie automatycznym. W serwisie Mascus można znaleźć ogłoszenia używanych spycharek gąsienicowych Liebherr na sprzedaż, a także innych marek, takich jak: Caterpillar, Komatsu, HSW, New Holland, Dresser, RexRoth, Linde czy Weber. Wśród wielu modeli używanych spycharek gąsienicowych na sprzedaż wyróżnia się zarówno duże, jak i małe maszyny nadające się do różnych zastosowań – istnieje możliwość dopasowania do specyfiki wykonywanych prac.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona