Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 888

  Ładowarki ze sterowaniem burtowym na sprzedaż

  Ładowarki ze sterowaniem burtowym znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na maszyny o dużych gabarytach jak i jakiekolwiek błędy podczas wykonywania zadania. Niezależnie od tego czy szukasz maszyny do prac budowlanych, rolniczych czy porządkowych, wysoka trwałość i uniwersalność ładowarek burtowych od takich producentów jak amerykańskie Bobcat i Caterpillar, czy brytyjski JCB, znacząco przyspieszy wykonanie zadania przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Wysoka zwrotność wersji kołowych (jeszcze wyższa w przypadku wersji na gąsienicach), niewielkie rozmiary i mały apetyt na paliwo to główne zalety ładowarek burtowych. Wybierając maszynę zwróć uwagę na możliwości instalacji wymiennego osprzętu. Choć zdecydowana większość z nich posiadać będzie w standardzie łyżkę, nic nie stoi na przeszkodzie aby w razie potrzeby zamocować widły do palet, pług, zamiatarkę czy nawet frezarkę do drewna, niezastąpioną przy pracach ogrodniczych. Dzięki temu zamiast kilku maszyn, możesz wybrać jedną, oszczędzając w ten sposób pieniądze, czas jak i miejsce na placu.


  Potrzebujesz wyjątkowo kompaktowego sprzętu? Sprawdź ofertę używanych ładowarek Bobcat S70. To najmniejsza możliwa opcja. Sprawny, doświadczony operator może tym modelem wykonywać m.in. prace rozbiórkowe, nawet wewnątrz budynków.


  W kategorii Ładowarki oprócz ładowarek ze sterowaniem burtowym dostępne są ogłoszenia używanych ładowarek kołowych, miniładowarek i ładowarek teleskopowych na sprzedaż.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona