Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 27 971

  Koparki na sprzedaż

  Każdego dnia oferujemy nowe ogłoszenia używanych koparek na sprzedaż! Znajdziesz tutaj koparki z drugiej ręki z Polski i z zagranicy. Są to urządzenia o różnym stopniu zużycia, czasie użytkowania, cenie i różnorakim wyposażeniu w osprzęt. Na stronie Mascus dostępne są oferty koparek używanych na sprzedaż większości wysoko ocenianych firm, których specjalizacją są maszyny budowlane, ich produkcja i serwis. W serwisie Mascus dostępne są używane koparki różnego typu: koparki gąsienicowe, mini koparki, koparki kołowe, midi koparki (do 12t), koparki specjalne orazkoparko-ładowarki. Ponadto, strona Mascus prezentuje używane koparki o specjalnych zastosowaniach, takich jak:koparki przemysłowe, do złomu, czy koparki wyburzeniowei innego rodzaju koparki do przeładunku. Na serwisie istnieje również możliwość kupowania oraz sprzedawania części zamiennych, akcesoriów i osprzętu np.łyżki do koparek

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Używane koparki największych producentów

  Szczególnej uwadze polecamy koparki Caterpillar, marki stawiającej na ekonomiczne innowacyjne rozwiązania i nowoczesne funkcje, które mają na celu między innymi obniżenie zużycia paliwa podczas pracy. Posiadamy również koparki Komatsu, drugiego największego po Caterpillar producenta maszyn budowlanych na świecie. To marka, która jako pierwsza wprowadziła na rynek koparkę o napędzie hybrydowym. Znajdziesz u nas też ogłoszenia z koparkami Volvo, które wyróżnia układ hydrauliczny zestawiony z elektronicznym systemem sterowania. Wszystkie sprzęty zapewniają wysoką wszechstronność pracy i znajdują swoje zastosowanie w wielu elementach branży budowlanej.

  Wybór koparko-ładowarki dopasowanej do Twoich potrzeb

  Szeroki wybór ogłoszeń sprawia, że znalezienie na stronie Mascus używanej koparki lub innej maszyny budowlanej dopasowanej do Twoich potrzeb jest wysoce prawdopodobne. Masz możliwość filtrowania wyników między innymi według interesującej Cię marki czy modelu koparko-ładowarki, a także przedziału cenowego, roku produkcji czy takich danych szczegółowych, jak przebieg, moc silnika bądź maksymalny udźwig.

  Koparki - zastosowanie i typy koparek budowlanych

  Koparka jest maszyną budowlaną służącą do robót ziemnych, która oddziela urobek od gruntu i przenosi go na środki transportu lub składowisko. Koparka może także wykonywać prace przeładunkowe – na przykład nabierać i przenosić materiały sypkie. Maszyna ta wykorzystywana jest przy pracach ziemnych budowlanych, transportowych oraz górniczych. Wyróżniamy koparki jednonaczyniowe (pracujące w cyklu przerywanym, gdzie pomiędzy olejnymi etapami pracy naczynia urabiającego mają miejsce etapy pomocnicze) oraz wielonaczyniowe (wiele naczyń urabiających pracuje w cyklu ciągłym). Maszyny te możemy podzielić również pod względem osprzętu roboczego, na przedsiębierne (pracujące z poziomu wykopu, współpracuje ze środkiem transportu), podsiębierne (pracujące z poziomu terenu, kopiące pod siebie), chwytakowe (do wykopów jamistych, z opuszczaną łyżką, nabierającą i unoszącą grunt) oraz zbierakowe (z ciągniętym po ziemi zbierakiem odspajającym grunt). Jako ciekawostkę wspomnieć możemy także koparki podwodne, służące do eksploatacji morskich złóż minerałów oraz koparki linotorowe.