Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 246

  Podnośniki koszowe na samochodzie

  W tej kategorii dostępnych jest wiele modeli używanych podnośników koszowych wysokiej jakości. Aby pomóc Ci zaoszczędzić czas na poszukiwanie dodatkowej maszyny dla Twojej firmy, oferujemy szczegółową opcję filtrowania wyników. Po lewej stronie ekranu możesz zaznaczyć np. interesujący Cię zakres cenowy, rocznik czy kraj wysyłki podnośnika na samochodzie. W kategorii podnośniki, platformy i żurawie oprócz podnośników na samochodach dostępne są również używane podnośniki nożycowe, podnośniki przegubowe oraz podnośniki teleskopowe na sprzedaż.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Podnośniki koszowe na samochodach z Polski

  W każdym biznesie czas odgrywa niezwykle istotną rolę. Wybór używanego podnośnika na samochodzie z Polski zapewni najszybszą dostawę wszystkim, którzy szukają maszyny dla swojej firmy. By jeszcze bardziej usprawnić dostawę, możesz skorzystać z funkcji filtrowania wyników według województwa. Znajdziesz u nas między innymi podnośniki koszowe montowane na samochodach rodzimej firmy Ruthmann, które charakteryzuje między innymi niezwykle wysoki udźwig.

  Nasi sprzedający oferują także podnośniki koszowe Multitel, włoskiego producenta o dużym doświadczeniu w produkcji tego typu maszyn budowlanych. Ich podnośniki wyróżniają się wysokim poziomem automatyzacji, która znacznie przyspiesza pracę. Uwadze polecamy także maszyny firmy GSR doceniane przez klientów na całym świecie między innymi ze względu na łatwość obsługi podnośników czy niskie koszty ich utrzymania.

  Podnośniki koszowe na sprzedaż w najlepszych cenach

  Każdego dnia w serwisie Mascus pojawiają się nowe ogłoszenia, w tym podnośników koszowych do montażu na samochodach. Dzięki temu bez problemu znajdziesz u nas maszynę, która zmieści się w Twoim budżecie.