Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 4 416

  wozidła budowlane na sprzedaż

  Wozidła budowlane to specjalistyczne pojazdy, dostosowane do przewozu sypkich materiałów w niezwykle wymagającym terenie. Swoje wyjątkowe właściwości jezdne zawdzięczają napędowi na kilka osi jak i znacznie obniżonemu środkowi ciężkości, który zapobiega niebezpiecznym przechyłom. W zależności od modelu, ich maksymalna ładowność może wynosić nawet kilkadziesiąt ton. Wysokiej jakości maszyny od renomowanych producentów, takich jak Caterpillar czy Volvo, usprawnią cały proces transportu, gwarantując przy tym niezawodność. Niezależnie od tego czy prowadzisz firmę budowlaną, czy świadczysz usługi na rzecz firm z branży wydobywczej, posiadanie we flocie takich modeli jak wozidła przegubowe Caterpillar 730, czy Volvo a25 pozwoli na zminimalizowanie kosztów pracy i eksploatacji. Na rynku dostępnych jest mnóstwo opcji pojazdów używanych, w nienagannym stanie technicznym.


  Pierwszy z modeli to połączenie prostej obsługi, dobrego komfortu dzięki wzorowemu wyciszeniu klimatyzowanej kabiny oraz ekonomii. Amerykański producent zadbał również o odpowiednie normy spalin. Pojazd spełnia Tier 4 Final i Stage V.


  Z kolei Volvo a25 to od dawna dostępny na rynku model, który doczekał się już kilku generacji. Wciąż można jednak spotkać wśród ogłoszeń pojazdy datowane na lata 90-te, co jednoznacznie potwierdza wysoką jakość oferowaną przez legendarne Volvo. Sprawdzą się w przewozie piachu, żwiru, węgla czy wapna. Wysokoprężne silniki konstrukcji Volvo zapewniają właściwy balans między osiągami i kosztami eksploatacji.


  W kategorii Maszyny budowlane oprócz wozideł dostępne są ogłoszenia używanych koparek, ładowarek i podnośników na sprzedaż.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona