Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 3 849

  spycharki na sprzedaż

  Spycharki to niezbędny sprzęt w budownictwie. Wykorzystuje się je do przemieszczania dużej ilości ziemi przy budowie dróg oraz urobku w kopalniach odkrywkowych. Są potrzebne na każdym dużym placu budowy oraz w górnictwie. Na rynku maszyn budowlanych dostępnych jest wiele rodzajów i modeli spychaczy, dzięki czemu dobór odpowiedniego nie stanowi problemu. Wiele firm budowlanych decyduje się na zakup używanych spycharek, których wybór jest również spory.


  Spycharki dzieli się ze względu na zastosowany ciągnik na spycharki gąsienicowe oraz spycharki kołowe, a te z kolei na spycharki z ramą sztywną i przegubową. Spycharki gąsienicowe są wykorzystywane do odspajania gruntu, wykonywania wykopów, zagęszczania podłoża, profilowania terenu i jego niwelowania, a także do przemieszczania urobku na małe odległości.


  Spycharki kołowe to z kolei maszyny przeznaczone do wykonywania zadań specjalnych. Stosuje się je w górnictwie odkrywkowym, a także do oczyszczania, usypywanie i konserwacji dróg, do rekultywacji i do przewożenia urobku na większe niż w przypadku spycharek gąsienicowych odległości. Maszyny te są wydajne, mobilne i uniwersalne. Dodatkowo można je przebudowywać, dzięki czemu czas eksploatacji może być dłuższy.


  W serwisie Mascus znaleźć można atrakcyjne oferty używanych spycharek kołowych na sprzedaż, a także używanych spycharek gąsienicowych. Dostępne są używane spycharki Liebherr na sprzedaż oraz modele innych marek, takich jak: Caterpillar, Komatsu, HSW, New Holland, Dresser, John Deere, Shantui czy Linde.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Jak zlokalizowac spycharki?

  Aby szybko odnalezc spycharki, nalezy skorzystac z formularza wyszukiwania, który umozliwia wybór m.in. preferowanej marki, modelu, roku produkcji i ceny. Aby miec mozliwosc zapisania najciekawszych ofert, trzeba sie zarejestrowac.

  Jak umiescic ogloszenie „kupie”?

  Jezeli w serwisie nie ma aktualnie maszyn budowlanych spelniajacych oczekiwania, zachecamy do umieszczenia darmowego ogloszenia „kupie”. Zapytanie zostanie rozeslane do wszystkich dealerów oferujacych spychacze lub inne maszyny budowlane.

  Jak kupic spycharke?

  Jezeli na stronach Mascus.pl znajduje sie interesujaca Cie spycharka, nalezy skontaktowac sie bezposrednio ze sprzedajacymi. Wystarczy wypelnic przygotowany formularz lub skorzystac z danych kontaktowych umieszczonych pod ogloszeniem. Aby otrzymac informacje o mozliwosci uzyskania kredytu lub o uslugach transportowych, nalezy kliknac na logo odpowiedniej firmy znajdujace sie obok danego ogloszenia. Mozna równiez skorzystac z Mascus Locator, aby odnalezc innych uslugodawców z nastepujacych kategoriach:

  Jak reklamowac spychacze?

  Aby zareklamowac spycharki na stronach Mascus, nalezy umiescic ogloszenie. Uzytkownicy zarejestrowani powinni sie w tym celu zalogowac, aby ich dane kontaktowe zostaly zaimportowane automatycznie do formularza. W przypadku nowych uzytkowników, konto zostanie zarejestrowane automatycznie po wypelnieniu formularza. Rejestracja jest bezplatna i umozliwia dostep do dodatkowych uslug, np. dodawanie ogloszen do ulubionych, porównywanie ofert, ustawienie automatycznych powiadomien. Uzytkownicy, którzy profesjonalnie zajmuja sie handlem uzywanymi maszynami budowlanymi, powinni zarejestrowac sie jako dealerzy, aby skorzystac z miesiecznych abonamentów, otrzymywac ogloszenia „kupie” oraz miec dostep do statystyk odwiedzin. Prosimy o zapoznanie sie z cennikiem i ogólnymi warunkami korzystania z serwisu.

  W przypadku pytan badz watpliwosci dotyczacych korzystania z serwisu Mascus.pl zapraszamy do kontaktu z Mascus Polska.
  Zachecamy do regularnego przegladania ogloszen w nastepujacych kategoriach: koparko-ladowarki; koparki; ladowarki; ladowarki teleskopowe; dzwigi; podnosniki, platformy i zurawie.

  Jest Ci potrzebna spycharka? Popularne modele w tym dziale to: