02.06.2008

Platforma Mascus dostępna w 25 językach

mascus.bgMascus europejska giełda używanego ciężkiego sprzętu i środków transportu, dodaje język bułgarski do swojej platformy


Londyn 20 maj 2008

Mascus dostępny w jeszcze jednym europejskim języku

Mascus, pierwsza prawdziwa europejska giełda intenetowa używanego ciężkiego sprzętu i środków transportu, ciągników, harvesterów, wózków widłowych, leśnych i komunalnych maszyn, dodaje kolejny europejski język do swojej platformy. Od połowy mają 2008 serwis mascus dostępny jest również w języku bułgarskim, 25 językiem obcym w portalu.

Czyni to Mascus bardziej dostępnym dla bułgarskich klientów, to ważny krok w pomocy bułgarskim firmom z branży budowlanej, transportowej, logistycznej, rolniczej, leśnej, w ich kontaktach handlowych. Od pewnego czasu liczba kupujących oraz odwiedzających portal mascus dynamicznie wzrasta. Dostarczanie uslug w ojczystym języku naszych klientów zawsze było dla nas priorytetem” powiedział Dyrektor Mascus Fredrik Larsson.

Rozwój wewnętrznego rynku używanych maszyn w Bułgarii

Od kiedy rok temu w styczniu Bułgaria dołączyła do Unii Europejskiej, odnotowuje bardzo dynamiczny rozwój.Teraz bułgarskie firmy mają lepsze możliwości handlu z innymi krajami.
Mascus jest prawdopodobnie pierwszą internetowa giełdą w Bułgarii, która oferuje wielojęzyczny serwis dla klientów z sześciu sektorów używanych maszyn : transport, rolnictwo, budownictwo, leśnictwo, magazynowanie oraz branża komunalna.
Mascus oferuje doskonałe możliwości umieszczenia używanego sprzętu na swojej giełdzie w powyższych sześciu kategoriach na lokalnym portalu
www.mascus.bg Ogłoszenia widoczne sa również w pozostałych 24 językach w całej Europie” powiedział Tomasz Odrobiński odpowiedzialny za rozwój międzynarodowy Mascus.
To także doskonałe możliwości dla eksporterów sprzętu z innych krajów.Od teraz istnieje także dla klientów z Bułgarii prosty sposób na wyszukanie używanego sprzętu z całej Europy, w sześciu kategoriach branżowych, w ojczystym języku” kontynuuje Tomasz Odrobiński

Jeszcze więcej języków i dalsze udoskonalenia

Dodanie bułgarskiego języka to następne udoskonalenie w strategii Mascus, która ma na celu dostarczenie najlepszych rozwiązań dla kupujących i sprzedających z całej Europy.
Obecnie Mascus wprowadza nowy system nadzoru, aby zredukować ryzyko umieszczania „podejrzanych” ogłoszeń, system oferuje wskazówki jak w bezpieczny sposób korzystać z giełdy . Dodatkowo nowe kategorie we wszystkich sektorach, wychodzą naprzeciw potrzebom klientów.
W niedalekiej przyszłości będą dodane kolejne języki oraz następne udogodnienia, w celu dalszej ekspansji i umocnienia pozycji jako pierwszej prawdziwej europejskiej giełdy używanego sprzętu i środków transportu” dodaje Tomasz Odrobinski.


Kontakt:

Tomasz Tadaniewicz, Country Manager, Gsm: 0691 477 700, Tel: 058 661 6111 ext 28,
Fredrik Larsson, Director, +46 (70) 305 1140,
Tomasz Odrobinski, Marketing / Internationalization Director, + 358 40 750 4922,

Mascus to elektroniczna giełda sprzętu używanego takiego jak wózki widłowe, sprzęt budowlany,rolniczy, leśny, komunalny,transportowy. Mascus pomaga sprzedawać więcej, dzięki zebraniu w jednym miejscu informacji o dostawcach i poszukujących. Zapraszamy wszystkich dilerów, producentów, użytkowników sprzętu do umieszczania ogłoszeń na naszej giełdzie.


Uwagi dla redakcji:

Materiały prasowe oraz fotografie:
www.mascus.pl/press

02.06.2008

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006

2005

2004

2003