Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 117

  Wózki widłowe wysokiego składowania na sprzedaż

  Wózki widłowe to kołowe pojazdy mechaniczne przeznaczone do transportu ładunków o wadze do kilkudziesięciu ton. Te pojazdy są niezastąpione podczas wszelkiego rodzaju prac przeładunkowych w portach i centrach logistycznych. Wykorzystywane są także w magazynach, hurtowniach i sklepach wielkopowierzchniowych.
  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Używane wózki widłowe wysokiego składowania na sprzedaż w serwisie Mascus

  W tej kategorii znajdziesz używane wózki widłowe przeznaczone do wysokiego składowania. Pojazdy z tej grupy umożliwiają bezpieczną pracę na wysokości sięgającej kilkunastu metrów. Dużym zainteresowaniem na rynku wtórnym cieszą się używane wózki wysokiego składowania Linde. Linde Material Handling to jeden z największych światowych producentów sprzętu magazynowego. Wózki wysokiego składowania Linde charakteryzują się wysoką zwrotnością – dzięki temu dobrze radzą sobie nawet w wąskich alejkach między regałami. Do najczęściej poszukiwanych modeli zaliczają się Linde R14, Linde R16, Linde R20, Linde R16S. Kolejnym cenionym producentem wózków wysokiego składowania jest Jungheinrich. W naszym serwisie znajdziesz kilkanaście modeli wózków tego producenta, m.in. Jungheinrich ETV214, Jungheinrich ETV216, Jungheinric ETVC16, Jungheinrich ETV114, Jungheinrich ETV110. Pojazdy tej marki cenione są przez użytkowników za wydajność i wielofunkcyjność.

  W naszym serwisie znajdziesz także szeroki wybór używanych wózków paletowych, przystosowanych do podnoszenia i przewożenia towarów umieszczonych na paletach. Wózki paletowe dzielą się na modele samojezdne, wyposażone w silnik elektryczny lub spalinowy, oraz ręczne, które poruszane są siłą ludzkich mięśni. Te ostatnie wykorzystywane są do transportu bliskiego.