Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 23 973

  samochody ciężarowe, ciężarówki na sprzedaż

  Serwis Mascus oferuje szeroki wybór ogłoszeń używanych samochodów ciężarowych na sprzedaż. Znaleźć można tu samochody ciężarowe takie jak: ciężarówki, wywrotki na sprzedaż, kontenery, ciężarówki z żurawiem, samochody hakowo-kontenerowe, chłodnie samochodowe, ciężarówki bramowce/hakowce, ciężarówki firanki, ciężarówki typu platforma/skrzynia, cysterny, ciężarówki z wymienną zabudową, gruszki do betonu, platformy/ciężarówki z wciągarką, pojazdy do transportu samochodów, pojazdy do transportu zrębków drzewnych, pojazdy do transportu zwierząt, pojazdy pod zabudowę, rolnicze samochody do przewozu zboża, samochody do przewozu drewna, do transportu napojów, do załadunku kontenerowego oraz inne używane pojazdy ciężarowe na sprzedaż.

  W kategorii Transport oprócz samochodów ciężarowych dostępne są także ciągniki siodłowe, samochody dostawcze i VANy i naczepy do ciągników siodłowych.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Najczęściej kupowane używane ciężarówki w serwisie Mascus

  Najpopularniejszymi markami na rynku używanych samochodów ciężarowych są ciężarówki Mercedes-Benz, Scania, MAN, Volvo, IVECO oraz Renault. Wiele ofert samochodów ciężarowych jest rodzimych, ale także z innych krajów. Oferujemy samochody ciężarowe z Niemiec, Szwecji, Holandii, Finlandii, Hiszpanii, RPA, Słowacji itd.

  Używana ciężarówka jest dobrą alternatywą dla nowego pojazdu z uwagi na atrakcyjną cenę. Zakup używanych ciężarówek się opłaca i to nie tylko małym przedsiębiorcom, ale także większym firmom. Warto podkreślić, że wygodne formy finansowania zakupu samochodu ciężarowego nie dotyczą tylko nowych pojazdów, ale także tych używanych. Używaną ciężarówkę przedsiębiorca może kupić na kredyt lub w leasingu.

  Kupowanie i sprzedawanie samochodów ciężarowych na Mascus jest bardzo proste! Aby dokonać zakupu należy skontaktować się bezpośrednio ze sprzedającym – Mascus nie pośredniczy w transakcjach, ani nie pobiera prowizji. Obecnie w kategorii „używane samochody ciężarowe” są tysiące ogłoszeń oferujące ciężarówki o zróżnicowanym przebiegu, cenach, możliwościach. Każde ogłoszenie używanej ciężarówki zawiera dane kontaktowe sprzedającego – nazwę firmy, telefon, adres e-mail. Aby dokonać zakupu lub dowiedzieć się więcej o oferowanym samochodzie ciężarowym, należy skontaktować się bezpośrednio ze sprzedającym. Mascus nie pobiera prowizji od sprzedaży!

  Jakie są najpopularniejsze marki i modele samochodów ciężarowych na Mascus Polska?

  Duży wybór znanych marek samochodów ciężarowych: