Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 2 306

  Przyczepy rolnicze na sprzedaż

  Jednym z nieodzownych elementów pracy w gospodarstwie rolnym jest transport różnego rodzaju materiałów, dlatego też bardzo ważnymi sprzętami są przyczepy rolnicze i wywrotki. Przyczepa rolnicza zaczepiana jest do ciągnika, dzięki czemu staje się przystosowana zarówno do jazdy po polach, jak i drogach publicznych. W naszej ofercie stale pojawiają się nowe ogłoszenia sprzedaży przyczep rolniczych najlepszych producentów. To między innymi maszyny polskiej marki Pronar, które charakteryzuje wysoka wytrzymałość weryfikowana w firmowym Centrum Badawczo-Rozwojowym. Proponujemy również przyczepy rolnicze Palmse wyróżniające się prostotą i funkcjonalnością oraz Fliegl największego producenta przyczep rolniczych na świecie. W kategorii Maszyny rolnicze oprócz przyczep rolniczych dostępne są także przyczepy samozbierające, ciągniki, maszyny do siana i pasz oraz agregaty uprawowe. Poza przyczepami rolniczymi Mascus w swojej ofercie posiada także rozsiewacze,opryskiwacze, oraz inne akcesoria rolnicze na sprzedaż.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Przyczepy rolnicze - rodzaje i zastosowanie

  Pod względem konstrukcyjnym przyczepy rolnicze z nadwoziem skrzyniowym mają możliwość otwarcia burt z każdej strony. Stosowana jest w nich również instalacja hydrauliczna, pozwalająca na automatyczny rozładunek z wywrotem jedno-, dwu- lub trójstronnym. Przyczepy rolnicze wyposażone są w błotniki oraz pełne oświetlenie. Producenci oferują przyczepy rolnicze o ładowności od 2 ton do nawet 30ton, z nadwoziem skrzyniowym lub skorupowym, które przeznaczone są do transportu płodów rolnych w formie sypkiej, takich jak zboża, kukurydza czy rzepak. Jednak przyczepy rolnicze służą nie tylko do przewożenia materiałów sypkich. Znajdziemy wśród nich również platformy do bel, drewna, przyczepy do transportu zwierząt, ziemniaków czy zielonej masy silosowej.

  Nowoczesne przyczepy rolnicze posiadają bardzo dobre właściwości jezdne. W wielu modelach przyczepa rolnicza o większej ładowności posiada zawieszenie typu tandem, które umożliwia ich użytkowanie nawet na grząskim terenie. Wiele przyczep dwuosiowych posada niski poziom podłogi, co znacznie ułatwia załadunek. Niektóre przyczepy do ciągnika rolniczego posiadają dodatkowo zaczep tylny, dzięki czemu do nich dołączać kolejne. Producenci przyczep rolniczych kładą też duży nacisk na szczelność, co jest szczególnie ważne przy przewożeniu materiałów sypkich.

  Używane przyczepy rolnicze do zadań specjalnych

  Producenci polscy i zagraniczni oferują nam przyczepy rolnicze o ładowności od 2 do nawet 30 ton z nadwoziem skrzyniowym lub skorupowym. Maszyny te przeznaczone są do transportu płodów rolnych w formie sypkiej, takich jak ziarna zbóż czy kukurydzy, a także przewożenia zielonej masy silosowej, warzyw, owoców, bel słomy, drewna. Co więcej, umożliwiają również załadunek zwierząt. Na stronie Mascus znajdziesz tysiące ofert używanych przyczep rolniczych różnych rodzajów. Różni je nie tylko ładowność, ale też wiek, stan licznika, moc silnika czy dotychczasowy przebieg – oraz oczywiście cena. Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać powiadomienia e-mailowe o nowych ogłoszeniach obserwowanych sprzedawców, załóż u nas darmowe konto.