Liczba ogłoszeń 461

Nawadnianie na sprzedaż

Urządzenia do nawadniania to bardzo przydatne maszyny rolnicze, a irygacja pól uprawnych staje się jeszcze istotniejsza w czasach coraz częściej występujących susz. Na stronie mascus.pl ogłaszane są liczne oferty na tego typu sprzęt. Zostały one podzielone na dwie główne podkategorie: systemy nawadniające i pompy nawadniające. W każdej z nich znajdziesz urządzenia o zróżnicowanych parametrach produkcji rozpoznawalnych w Europie i cenionych przez klientów marek.


Najpopularniejsze w serwisie są systemy nawadniające i pompy firmy Bauer. Austriackie przedsiębiorstwo jest globalnym liderem w technologiach nawadniania terenów uprawnych i produkuje sprzęt, który znajduje uznanie rolników na całym świecie. Często wybierane są zwłaszcza systemy nawadniające z serii RainStar, czyli różnej wielkości deszczownie o długości węża od 90 do nawet 500 metrów.


Do popularnych systemów nawadniających należą także produkty włoskiej marki Idrofoglia. W serwisie mascus.pl znaleźć można przede wszystkim systemy składające się z wózka zraszającego, z bębnem na wąż. W jednym z najczęściej spotykany modeli z serii Jolly, długość węża to 125 m. Choć najbardziej znanymi produktami z asortymentu firmy są deszczownie, Idrofoglia wytwarza również pompy o zróżnicowanych parametrach.


Wśród ogłoszeń w podkategorii pompy nawadniające, najwięcej jest jednak urządzeń produkowanych przez firmę Landini. Marka ma w ofercie szereg pomp i systemów nawadniających, lecz największą popularnością cieszą się pompy odśrodkowe z dwustopniową jednostką hydrauliczną, montowane na ciągniku.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona