Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 3 411

  Maszyny do załadunku na sprzedaż

  Maszyny do załadunku do rodzaj maszyn magazynowych, które najczęściej są wykorzystywane do przyjmowania dostaw, a także wysyłki towarów w dokach przeładunkowych. W tej kategorii można znaleźć różne maszyny do załadunku: solidne wózki widłowe unoszące z dyszlem, samojezdne maszyny do załadunku i wózki paletowe ręczne. Wszystkie światowych marek. W kategorii maszyny do załadunku największą popularnością cieszy się sprzęt takich marek jak: Linde, Jungheinrich i BT. W kategorii maszyny magazynowe oprócz maszyn do załadunku dostępne są także używane wózki widłowewózki paletowe oraz wózki widłowe wysokiego składowania na sprzedaż.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Maszyny do załadunku – niezbędny element wyposażenia magazynów logistycznych

  Maszyny do załadunku można znaleźć w każdej firmie logistycznej. To dzięki nim możliwy jest sprawny transport między dokami przeładunkowymi, a strefą pakowania lub między zakładem produkcyjnym, a stanowiskami odpowiedzialnymi za kompletację zamówień. Ze względu na sposób obsługi, maszyny magazynowe można podzielić na dwie grupy: ręczne (np. wózki paletowe i widłowe) i automatyczne (np. przenośniki i wózki samojezdne).

  Znajdź maszynę do załadunku dopasowaną do Twoich potrzeb

  Jeżeli chcesz znaleźć ogłoszenie najlepiej dopasowane do potrzeb Twojej firmy, skorzystaj z opcji filtrowania, dostępnej do lewej stronie ekranu. Ogłoszenia możesz filtrować np. według zakresu cenowego, roku produkcji czy maksymalnego udźwigu. Pamiętaj, by ogłoszenia sprawdzać codziennie – na stronie regularnie pojawiają się nowe oferty, dlatego nie możesz przegapić atrakcyjnej okazji, która może się pojawić w każdej chwili!