Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 13 056

  ciągniki rolnicze, traktory na sprzedaż

  W tej kategorii znajdziesz używane ciągniki rolnicze oraz traktory na sprzedaż. Każdego dnia pojawiają się nowe ogłoszenia, dlatego warto być na bieżąco z ofertą ciągników rolniczych na Mascus! W ofercie znajdują się zarówno ciągniki kołowe (z napędem na jedną najczęściej tylną oś lub dwie osie) jak i gąsienicowe. Każdy z oferowanych ciągników cechuje się indywidualną charakterystyką pracy pozwalającą osiągnąć najlepsze wyniki. Większość nowoczesnych ciągników rolniczych, które posiadają 4 cylindry, może pracować z mocą nawet do 200 KM. Kiedyś tak duża moc była zarezerwowana tylko dla 6-cylindrowych traktorów. Obecnie można kupić używane ciągniki o mocy 150 KM, które są dostępne zarówno w wersji 4-, jak i 6-cylindrowej.

  Jaki model ciągnika wybrać? Wszystko zależy od tego, do jakich zadań będzie wykorzystywany traktor – w jednych pracach lepiej sprawdzi się bardziej zwinny model z 4-cylindrami, w innych zdecydowanie cięższe ciągniki 6-cylindrowe, charakteryzujące się przeważnie większym rozstawem osi. W ofercie ciągników rolniczych znajdują się maszyny o szerokim zakresie maksymalnego udźwigu, czy stanie licznika i przebiegu, dlatego każdy znajdzie u nas ciągnik rolniczy lub maszynę rolniczą na swoją kieszeń. Bez względu na to, jaką rolę mają pełnić w gospodarstwie.

  W kategorii Maszyny rolnicze oprócz nowych ogłoszeń ciągników rolniczych (traktorów na sprzedaż) dostępne są także maszyny do siana i pasz, agregaty uprawowe oraz kombajny.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Ciągniki rolnicze światowych producentów

  W Mascus stawiamy na najwyższą jakość! Przeglądając ogłoszenia na naszej stronie, szybko zauważysz, że ogromna liczba ofert dotyczy ciągników rolniczych i traktorów największych, wysoko ocenianych producentów. Proponujemy między innymi chętnie wybierane maszyny John Deere, firmy, która znalazła się na prestiżowej liście 100 najcenniejszych marek na świecie. Ciągniki rolnicze tej marki charakteryzuje prosta obsługa i łatwy dostęp do części zamiennych.

  Godne uwagi są także ogłoszenia dotyczące ciągników New Holland – marki najchętniej wybieranej przez polskich rolników już o kilkunastu lat. Traktory i ciągniki rolnicze producenta są wysoko oceniane za ekonomiczność, niską awaryjność oraz bardzo dobry skręt. Sprawdź także używane maszyny rolnicze na sprzedaż od Massey Ferguson, które charakteryzuje solidna konstrukcja oraz niezwykle wygodna, duża kabina.

  Zakup używanego traktora na Mascus Polska

  Zastanawiasz się jaki traktor kupić? Pomocne w wyborze idealnego ciągnika rolniczego mogą być nasze publikacje w sekcji Rolnictwo na Blogu Mascus Polska:

  Używane ciągniki rolnicze, których szukasz

  Tysiące ofert używanych ciągników rolniczych dostępnych w serwisie Mascus sprawia, że każdy znajdzie u nas sprzęt, który spełni jego oczekiwania. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości wyboru odpowiedniej maszyny, skontaktuj się z naszymi specjalistami przy pomocy wygodnego formularza – z przyjemnością pomożemy!

  Brukt traktor