Liczba ogłoszeń 83

Maszyny do przycinania żywopłotów na sprzedaż

Utrzymanie żywopłotu w dobrym stanie wymaga użycia odpowiednich narzędzi. W tej kategorii znajdziesz oferty sprzedaży używanych maszyn do przycinania żywopłotów. Dużym zainteresowaniem cieszą się maszyny firmy Mcconnel. Firma założona w 1935 roku przez Freddiego Whighama McConnela – dziś, po ponad 80 latach działalności, zalicza się do ścisłej czołówki branży. Co ciekawe, w 1948 roku podczas Royal Show firma McConnel zaprezentował pierwszy na świecie nożycową kosiarkę do żywopłotu. Od tego czasu firma nieustannie pracuje nad rozwijaniem swoich produktów, wdrażając nowoczesne technologie i rozwiązania konstrukcyjne.

Ta konsekwencja została doceniona przez klientów. Kosiarki i inne maszyny do przycinania żywopłotów są wykorzystywane na całym świecie – od Europy, przez Azję, po Amerykę Północną i Australię. W tym dziale znajdziesz również używane maszyny renomowanej firmy Spearhead. To brytyjskie przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji maszyn wykorzystywanych do pielęgnacji terenów zielonych.

Kosiarki Spearhead słyną z niezawodności i umożliwiają wydajną pracę nawet w trudnych warunkach terenowych – z tego powodu są częstym wyborem profesjonalistów. Dużym zainteresowaniem na rynku wtórnym cieszą się również maszyny do przycinania żywopłotów produkowane przez duńską firmę GreenTec. Firma specjalizuje się w projektowaniu i konstruowaniu sprzętu ogrodniczego i leśnego. Kosiarki tego producenta cechują się dopracowaną, wytrzymałą konstrukcją, która stanowi gwarancję długiej i wydajnej pracy.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona