Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 040

  Osprzęt i komponenty na sprzedaż

  W tej kategorii dostępny jest szeroki wybór używanych części i komponentów do sprzętu magazynowego. Wystawione są tu na sprzedaż części zamienne do wózków widłowych różnego typu – wózków elektrycznych, wózków LPG, wózków Diesla, wózków wysokiego składowania, wózków paletowych i wózków bocznych. Są to pojazdy niezbędne w magazynach, halach przemysłowych, hurtowniach i centrach logistycznych.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Używane osprzęt i komponenty do maszyn magazynowych na sprzedaż w serwisie Mascus

  W naszym serwisie dostępne są części do pojazdów kilkudziesięciu producentów – m.in. Cascade, Meyer, Jungheinrich, Manitou, Ålö, Stabau, Elme, Daewoo, Caterpillar, Verachtert, Wifo i Roncari. Znajdziesz tu widły, chwytaki do bel, zawiesia, maszty i obrotnice. Możesz być pewien, że bez większego problemu zdobędziesz potrzebne komponenty. Dużym zainteresowaniem cieszą się używane części i komponenty do sprzętu magazynowego JCB. Pojazdy tego producenta wykorzystywane są w halach magazynowych na całym świecie. Popularność sprzętu magazynowego tego producenta nie jest dziełem przypadku – wózki widłowe JCB wyróżniają się nieprzeciętną wytrzymałością i zwrotnością. W naszym serwisie dostępne są także używane części i komponenty do sprzętu magazynowego Kaup.

  Szukasz używanych wideł do wózków widłowych? Nasi użytkownicy oferują widły różnego typu do pojazdów kilkudziesięciu marek (m.in. Cascade, Caterpillar, Seith, Stabau, Verachtert i Griptech). Dużym zainteresowaniem cieszą się również używane chwytaki do bel pasujące do pojazdów Jungheinrich, Cascade, MO, Meyer czy Auramo.