Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 2 107

  Maszyny drogowe i odśnieżające na sprzedaż

  Utrzymanie dróg w odpowiednim stanie może być trudnym wyzwaniem – zwłaszcza w sezonie zimowym, podczas intensywnych opadów śniegu i przy niskich temperaturach. Aby skutecznie walczyć ze skutkami gwałtownych opadów i zimowych mrozów, konieczny jest odpowiedni sprzęt, który poradzi sobie w wyjątkowo trudnych warunkach. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór używanych maszyn drogowych i odśnieżających, które doskonale sprawdzą się nawet podczas najcięższych zim. Na sprzedaż wystawione są piaskarki, solarki, pługi, włóki i inne maszyny odśnieżające kilkudziesięciu producentów – m.in. Inter-tech, Sami, Holms, Tokvam, Pronar i Vama.
  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Używane maszyny drogowe i odśnieżające na sprzedaż w serwisie Mascus

  Dużym zainteresowaniem na rynku wtórnym cieszą się lemiesze i pługi, które można zamontować na traktorach lub specjalnych maszynach przeznaczonych do odśnieżania. Odpowiednio wyprofilowany pług umożliwia skuteczne usunięcie śniegu z drogi poprzez zepchnięcie go na pobocze. W naszym serwisie znajdziesz używane lemiesze i pługi kilkunastu producentów – m.in. Unimog, Schmidt i Hydrac.

  Trudno wyobrazić sobie walkę z zimowym żywiołem bez użycia profesjonalnych piaskarek i solarek. Rozsypywana przez to pojazdy sól roztapia lód pokrywający jezdnię, z kolei piasek zwiększa przyczepność powierzchni. Nasi użytkownicy oferują używane piaskarki i solarki sprawdzonych producentów – m.in. Sami, Rauch, Epoke.

  W naszym serwisie poza sprzętem drogowym i odśnieżającym znajdziesz także szeroki wybór używanych maszyn rolniczych – na sprzedaż wystawione są m.in. traktory, kombajny zbożowe i buraczane, kultywatory, brony i kosiarki.