Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 7 592

  Akcesoria rolnicze na sprzedaż

  W kategorii „inne używane maszyny” w serwisie mascus.pl, znajdziesz przede wszystkim szereg różnorodnych akcesoriów rolniczych, choć zdarzają się również większe maszyny i pojazdy. Tysiące sprzętów od dziesiątek znanych i cenionych producentów krajowych i zagranicznych oznacza bardzo dużą szansę, że znajdziesz to, czego szukasz. Ogromna większość ogłoszeń pochodzi z Europy, w tym prawie sto z Polski.


  Wśród ogłoszeń krajowych najpopularniejsze są te, które dotyczą nowych i używanych akcesoriów rolniczych rodzimej marki Agco. Znajdziesz tu między innymi chwytaki i widły do bel, kompostu, siana i sianokiszonki oraz wysięgniki żurawi czy różne rodzaje łyżek i łyżko-krokodyli.


  Najczęściej ogłaszane w ogóle są natomiast używane akcesoria rolnicze znanej marki John Deere. Dostępny sprzęt światowego lidera w technologii rolnej to choćby niewielkie pojazdy użytkowe, czujniki Harvestlab, wyświetlacze i szereg wyposażenia do maszyn firmy.


  Popularnością cieszą się też używane akcesoria rolnicze duńskiej marki Kongskilkde. Są to między innymi narzędzia do przygotowania gleby i siewu (siewniki, pługi i sprzęt do upraw poniżniwnych). Znajdziesz też wyposażenie do maszyn zielonkowych, takich jak sieczkarnie, zgrabiarki i kosiarki oraz wozów paszowych.


  W serwisie mascus.pl są również dostępne liczne używane akcesoria rolnicze cenionej niemieckiej marki CLAAS, czyli największego producenta maszyn żniwnych w Europie. Szczególną popularnością cieszą się różne sieczkarnie polowe z serii Orbis.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona