04.02.2016

Mascus stworzyl rozwiazanie do zarzadzania uzywanymi maszynami dla Hitachi Construction Machinery (Europe) NV.

Mascus, najszybciej rozwijająca się internetowa giełda używanych maszyn budowlanych, ciężarówek, maszyn rolniczych, wózków widłowych i maszyn leśnych, buduje serię narzędzi remarketingowych dla sieci dealerów Hitachi Construction Machinery (Europe) NV (HCME).

40 dealerów w Europie i Afryce, działających w ponad 50 krajach, sprzedających używany sprzęt, zostanie wysposażonych przez HCME w najlepsze na rynku narzędzie, które wzmocni działania remarketingowe w na tych kontynentach.

"Będąc producentem musimy dostarczać naszm dealerom narzędzia, które pomogą im skuteczne działać na rynku. Ponieważ sprzęt używany jest istotną częścią naszej działalności, musieliśmy znaleźć rozwiązanie, które ułatwi naszym delarom zarządzanie sprzedażą oraz łatwy dostęp do informacji pomiędzy naszymi dealerami”, mówi Tom van Wijlandt, Assistant Manager Service Business Support.

Mascus tworzy obecnie system zarządzania sprzętem (Intranet) dla HCME, dzięki któremu dealerzy będą mogli zarządzać sprzedażą maszyn używanych, wystawiając je na sprzedaż w serwisie Mascus oraz na stronie HCME z używanym sprzętem, która również została zbudowana przez Mascus.

“Intranet jest jednym z najbardziej złożonych produktów w naszym portfolio, stworzonym z myślą o producentach maszyn. Swoją funkcjonalnością wykracza poza podstawowe zarządzanie posiadanym sprzętem, zawiera bowiem dodatkowe funkcjonalności takie jak: możliwość tworzenia katalogów ze sprzętem na sprzedaż, narzędzia do tworzenia i rozsyłania ofert mailem bezpośrednio do klientów, analiza historii sprzedaży czy też szczegółowe statystyki i wiele innych. Najważniejszą jednak funkcjonalnością Intranetu jest możliwość rozsyłania ogłoszeń ze strony internetowej Hitachi, którą również zbudowaliśmy, do serwisu Mascus oraz innych portali, jeżeli będzie taka potrzeba. Jesteśmy dumni, że Hitachi jest kolejną dużą firmą korzystającą z naszych produktów i usług. Oznacza to, ze nasza praca jest doceniana, ale przede wszystkim, że nasze produkty i usługi przynoszą klientom wymierną korzyść, i są skutecznym wsparciem w prowadzeniu codziennego biznesu”, podkreśla Rickard Krøtø, Dyrektor Operacyjny Mascus.


Kontakt:
Tom van Wijlandt (HCME):

O HCME
Hitachi Construction Machinery (Europe) NV (HCME) jest odpowiedzialne za produkcję, sprzedaż i marketing koparek, ładowarek kołowych, wozideł sztywnoramowych oraz dźwigów gąsiennicowych Hitachi w Europie i Afryce.
Więcej informacji o Hitachi, odwiedź: www.hcme.com.

Kontakt:
Tim Scholte, CEO, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

O Mascus:
Mascus - internetowa giełda używanych maszyn rolniczych, leśnych, wózków widłowych, maszyn komunalnych, budowlanych oraz samochodów ciężarowych. W serwisie znajdują się ogłoszenia używanych traktorów, używanych samochodów ciężarowych, przyczep, koparek, naczep, wózków widłowych, mini koparek i koparko-ładowarek. Dzięki zgromadzonym w jednym miejscu informacjom o sprzedających Mascus ułatwia i przyspiesza handel używanymi maszynami. Zapraszamy wszystkich dealerów i producentów sprzętu ciężkiego do umieszczania swoich ofert w serwisie Mascus.

04.02.2016

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006

2005

2004

2003