30.08.2013

Mascus Locator – najwiekszy katalog firm z branzy maszyn ciezkich.

Mascus LocatorMascus, światowy lider onlinowego rynku sprzedaży pojazdów transportowych, maszyn rolniczych, budowlanych, leśnych oraz sprzętu do magazynowania, stał się dominującą platformą w kolejnym sektorze sprzedaży za sprawą Mascus Locatora - niezwykle udanego katalogu firm online.

“Szybki rozwój Mascus Locatora pokazuje, że ze strony sprzedających i kupujących jest wielkie zainteresowanie na tego typu usługą. Mascus Locator to dla użytkownika ciekawe, interaktywne doświadczenie” – tłumaczy Tim Scholte, Dyrektor Zarządzający Mascus. “Narzędzie to powstało w oparciu o informacje uzyskane od naszych klientów na całym świecie. Stworzyliśmy dzięki temu bezcenny, działający w kilkudziesięciu językach katalog firm sprzedających sprzęt ciężki i ciężarówki.”

Mascus Locator został uruchomiony w 2009 roku i jest dziś jedną z najpopularniejszych funkcjonalności portalu. Jego podstawowym celem jest pomoc firmom w promocji ich działalności i usług na rynku lokalnym, i międzynarodowym. Obecnie potencjalni klienci chcą dowiedzieć się jak najwięcej o sprzedającym. Mascus Locator pozwala na szczegółową prezentację firmy na specjalnie przygotowanej dla nich stronie. Profil firmy zawiera o wiele więcej informacji niż jedynie numer telefonu i adres mailowy. Rozwój platformy dla sprzedawców ma więc pozwolić firmom na promowanie swojego brandu i budowanie zaufania pomiędzy kupującymi i sprzedającymi.

Prosto i skutecznie

Mascus Locator to prosty, lecz niezwykle skuteczny katalog, w którym znajdują się firmy związane z branżą sprzętu ciężkiego z całego świata. Obecnie znajdziemy w nim ponad 57 tysięcy firm. Dodatkowo użytkownicy mogą odnaleźć informacje dotyczące finasowania, serwisowania, wynajmu czy usług transportowych. W katalogu znajdują się producenci, dealerzy, sprzedawcy sprzętu nowego i używanego, importerzy oraz inne firmy, w których dużej ofercie produktów i usług znajdziemy:

  • Używane maszyny budowlane i pojazdy transportowe
  • Nowe maszyny budowlane i pojazdy transportowe
  • Wynajem
  • Usługi serwisowe
  • Wyceny
  • Usługi finansowe
  • Usługi transportowe

Mascus proponuje trzy rozwiązania pakietowe: Business, Standard i Basic, dzięki którym docieramy potencjalnie do 3,5 miliona unikalnych użytkowników każdego miesiąca.
Pakiet Basic jest darmowy, natomiast pakiet Business kosztuje jedynie 90 złotych miesięcznie. Daje on między innymi możliwość reklamowania się 15 językach, zawiera także ostatnio dodane przez firmę ogłoszenia.

Dotarcie do tysięcy klientów

“Chcemy zaprosić do skorzystania z Mascus Locatora jak najwięcej firm” mówi Tim Scholte. “Mascus jest na świecie uznaną marką. Nasi klienci mają do nas zaufanie, a nasz serwis proponuje im niesamowity wybór ofert. Dlatego chcemy pomóc sprzedawcom i dealerom w dotarciu do tysięcy użytkowników zaglądających do Locatora każdego dnia. Działamy dziś w 42 krajach, co miesiąc dołącza do nas ponad 100 nowych dealerów. To pozwala nam przewidzieć, że Mascus Locator będzie niebawem jednym z najbardziej przydatnych narzędzi dla każdej osoby poszukującej maszyn ciężkich, niezależnie w jakim miejscu na świecie się znajduje.

Więcej informacji o Mascus Locatorze znajdziesz tutaj.

Kontakt

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,

Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

O Mascus:

Mascus - internetowa giełda używanych maszyn rolniczych, leśnych, wózków widłowych, maszyn komunalnych, budowlanych oraz samochodów ciężarowych. W serwisie znajdują się ogłoszenia używanych traktorów, używanych samochodów ciężarowych, przyczep, koparek, naczep, wózków widłowych, mini koparek i koparko-ładowarek. Dzięki zgromadzonym w jednym miejscu informacjom o sprzedających Mascus ułatwia i przyspiesza handel używanymi maszynami. Zapraszamy wszystkich dealerów i producentów sprzętu ciężkiego do umieszczania swoich ofert w serwisie Mascus.

Dla Wydawców:
Materiały prasowe I zdjęcia (wersja angielska):
www.mascus.com/press

30.08.2013

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006

2005

2004

2003