Dealer mobile

Wykorzystaj unikalną szansę wypromowania swojej marki w interncie dzięki własnej stronie mobilnej . Usługa Mascus Dealer Mobile umożliwia stworzenie takiej strony. Coraz większa liczba klientów korzysta z internetu wykorzystując urządzenia mobilne. Dlatego warto zadbać o jak najlepszą prezentację swojej oferty na szybko rozwijającej się platformie i jednocześnie zwiększyć możliwości sprzedaży.

Korzyści:

  • Możliwość natychmiastowej aktualizacji oferty poprzez urządzenia mobilne
  • Adres strony mobilnej zawierający nazwę firmy, podnoszący rozpoznawalność marki w wyszukiwarkach mobilnych
  • Umieszczenie prostego kodu w istniejącej stronie internetowej, który przekierowuje użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych bezpośrednio na stronę mobilną
  • Mozliwość prezentacji oferty w wielu językach
  • Wykorzystanie nowatorskiej technologii na szybko rozwijającym się rynku smartfonów
  • Zaistnienie strony w wyszukiwarce mobilnej Google
Ritchie Bros. Polska Sp. z o.o.
ul. Mogilska 65, 31-545 Kraków
www:   www.mascus.pl
Telefon:   +48 691 477 700

Szczegóły:

Internet mobilny jest szybko rozwijającą się dziedziną. Wraz z pojawieniem się smartfonów użytkownicy mają możliwość wyszukiwania informacji będąc poza biurem i domem. To powoduje, że każda firma powinna zadbać o swoją stronę mobilną. Usługa Mascus Dealer Mobila umożliwia stworzenie własnej takiej strony, która umożliwi prezentacje oferty handlowej potencjalnym klientom korzystającym ze smartfonów.

Dzięki serwisowi Mascus można stworzyć własną, spersonalizowaną stronę mobilną, która będzie dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych. Będą oni mogli przejrzeć całą ofertę sprzętu na sprzedaż, a po kliknięciu w ogłoszenie obejrzeć szczegóły ogłoszenia, cenę, dane kontaktowe i zdjecia. Bezpośrenio z karty ogłoszenia, klikając w dane kontaktowe, zainteresowani będą mogli zadzwonić lub napisać e-mail do sprzedającego.

Usługa Mascus Dealer Mobile umożliwa prezentacje firmy i oferty handowej użytkownikom smartfonów. Warto już dzisiaj zadbać o zaistnienie na tym nowym rynku internetowym i skorystać z usługi Mascus Dealer Mobile .