Mascus Newsletter - Wiosna 2017Dokonaj inspekcji maszyny lub ciężarówki za pomocą telefonu

Mascus stworzył aplikację do inspekcji maszyn, dzięki której można wykonać szczegółową specyfikcję używanego sprzętu przed wystawieniem do sprzedaży.

Dzięki aplikacji fizyczny stan maszyny jest automatycznie zapisywany podczas inspekcji maszyny stojącej na placu. Raport jest od razu dostępny zarówno online, jak również offline.

Główną zaletą mobilnej aplikacji jest oszczędność czasu. Nie ma potrzeby dodatkowego wpisywania danych dotyczących maszyny w komputerze.

Jesteś zainteresowany tą aplikacją? Skontaktuj sie z nami!Ponad 100 000 specyfikacji technicznych maszyn ciężkich w serwisie Mascus

Niczym Wikipedia dla maszyn ciężkich, specyfikacje Mascus pomogą dowiedzieć się wszystkiego o maszynach (wymiary, waga, ładowność, napęd itd.). Dane techniczne dla większości modeli można pobrać w pliku PDF.

Ponad 100 000 specyfikacji maszyn, dotyczących 1 200 marek, jest dostępnych w nowej wersji naszego działu Specs.

Odwiedź dział Specs już terazTłumy licytujących na flagowej aukcji Ritchie Bros w Orlando

Pięć intensywnych dni aukcji. Tysiące licytujących z całego świata. Ponad 10 000 sztuk sprzętu wystawionego na licytacje, który momentalnie znajdował nowego właściciela. Wszystkie wystawione maszyny zostały sprzedane. Nic dziwnego, że wystawiający maszyny na licytacje oraz odwiedzający największą aukcję Ritchie Bros w Orlando (USA) mówią o tym wydarzeniu w samych superlatywach. Fakt, że sprzęt jest sprzedawany zawsze licytantowi oferującemu najwyższą cenę – zgodnie ze złotą regułą aukcji bez ceny mininalnej Ritchie Bros – tylko zwiększa emocje.

Obejrzyj video, żeby wziąć udział w wirtualnej podróży po aukcji Ritchie Bros w Orlando.

Jesteś ciekawy, jakie były ceny sprzedaży na aukcjach Ritchie Bros? Załóż bezpłatne konto i uzyskaj dostęp do cen sprzedaży sprzętu z ostatnich 24 miesięcy.

Wejdź na stronę Ritchie Bros. i załóż konto jeszcze dzisiajZespół Mascus planuje ekscytującą przyszłość!

Aplikacja do inspekcji maszyn, udoskonalenia platformy, dział maszyn do wynajęcia. To tylko kilka tematów, nad którymi dyskutował zespół Mascus podczas spotkania w Rzymie, które miało miejsce w lutym. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Mascus z 22 krajów oraz koledzy reprezentujący Ritchie Bros.

Mieliśmy też przyjemność spotkania z wieloletnim klientem Mascus we Włoszech, Panem Paolo Napoleoni z www.omeco.it, który zaprezentował zmiany w sposobie sprzedaży maszyn ciężkich w ostatnich latach.

Będziemy Państwa informować na bieżąco o zmianiach i usprawnieniach w naszym serwisie!Najbardziej imponujące maszyny na Mascus w kwietniu

Co miesiąc można obejrzeć najciekawsze i najbardziej imponujące maszyny, jakie trafiają do serwisu Mascus.

Warto zaglądać też na nasz kanał na YouTube. Zapisz się terazNowość w serwisie Mascus: Sprzęt do wynajęcia!

Nowy dział w serwisie Mascus – Sprzęt do wynajęcia - już działa! Można w nim znaleźć szeroką gamę maszyn, które można wynająć. Sprawdź teraz!

Posiadasz maszyny do wynajęcia? Skontaktuj się Mascus, żeby umieścić swoje maszyny w dziale Sprzęt do wynajęcia i dzięki temu znajdź nowych klientów.