Newsletter Mascus - jesień 2015Mascus rozpoczyna współpracę z John Deere

Jest nam niezmiernie miło, że możemy ogłosić rozpoczęcie współpracy z John Deere jako "Max Partner". Teraz wszyscy dealerzy John Deere z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (region EMEA), którzy używają MachineFinder.com, mogą automatycznie publikować i aktualizować swoje ogłoszenia na Mascus za pomocą kilku kliknięć. Zapraszamy wszystkich dealerów John Deere do współpracy i sprzedaży swoich maszyn używanych poprzez serwis Mascus.Mascus zbudował aplikację mobilną dla firmy PON Equipment, dealera marki Caterpillar.

Mascus International zakończył pracę nad aplikacją mobilną dla firmy PON, autoryzowanego dealera marki Caterpillar w Europie Północnej. Stworzona aplikacja umożliwia klientom firmy PON szybki i łatwy dostęp do wszystkich ogłoszeń firmy w Holandii, Norwegii, Szwecji i Danii. Aplikacja działa na urządzeniach mobilnych Apple lub wyposażonych w system Android.


Pobierz aplikację już teraz!

   Aplikacja Facebook Plus

Czy Twoja firma używa Facebooka? Skorzystaj z naszej aplikacji Facebook Plus i umieść swoje maszyny i samochody ciężarowe na profilu firmowym. Tutaj możesz zobaczyć, jak taka aplikacja wygląda: www.facebook.com/matecopl/app_1608313662758010

NOWOŚC:Teraz również w wersji mobilnej. Możesz użyć facebookowego przycisku "Kup teraz", żeby bezpośrednio przekierować do listy Twoich ogłoszeń!Ritchie Bros.

Jeśli zamierzasz kupić sprzęt budowlany i samochody ciężarowe, mamy świetne wiadomości. We wrześniu będzie mnóstwo okazji do zawarcia dobrych transakcji. Najbliższe aukcje Ritchie Bros. w Europie i Dubaju już teraz oferują setki lekkiego i ciężkiego sprzętu oraz samochodów ciężarowych. Oferowane są liczne marki i modela - każda pozycja zostanie sprzedana w dniu aukcji. Wzięcie udziału jest proste! Prosimy o zapoznanie się z naszymi katalogami aukcyjnymi tutaj.Spotkanie zespołu Mascus

Na zakończenie lata pracownicy serwisu Mascus z całego świata spotkali się w holenderskim Santpoort, żeby omówić plany rozwoju serwisu. Nowe usługi i funkcjonalności pojawią się w serwisie Mascus już wkrótce. Zostańcie z nami!Odwiedź nas na jesiennych targach:

DE: NordBau
9-13 /09/2015
FI: Maxpo
10-12 /09/2015
ZA: bauma CONEXPO AFRICA
15-18/09/2015Zarejestruj się, aby otrzymać Mascus newsletters