Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 84 189

  Używane maszyny rolnicze na sprzedaż

  Dział używane maszyny rolnicze to po budownictwie najliczniej reprezentowana kategoria. Codziennie klienci dodają kilkadziesiąt nowych ogłoszeń używanych maszyn rolniczych w jednej z ponad 50 kategorii. Znajdziesz tu głównie używany sprzęt rolniczy - traktory, kombajny, sieczkarnie przyczepy rolnicze, akcesoria. Skorzystaj z poniższych kategorii, aby dokonać najtrafniejszego wyboru. Po wejściu do kategorii będziesz miał możliwość bardzo drobiazgowego filtrowania ogłoszeń maszyn rolniczych. Ogłoszenia rolnicze dostępne są zarówno z Polski jak i z zagranicy.
  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Maszyny rolnicze na sprzedaż w Polsce

  Polska może poszczycić się rekordową sprzedażą maszyn rolniczych, dzięki czemu jest obecnie czwartym rynkiem w Europie. Rolnictwo w Polsce rozwija się bardzo szybko i w wielu aspektach może mierzyć się z tym z Europy zachodniej. Wyprzedzają nas tylko Niemcy, Francja i Włochy. Również polski przemysł sprzętu rolniczego ma się bardzo dobrze – jest potencjał oraz mocna pozycja na rynku. Ogłoszenia używanych maszyn rolniczych co roku w serwisie Mascus cieszą się największą popularnością.

  Jaki sprzęt cenią polscy rolnicy

  Maszyny, które kupują polscy rolnicy, to wysokiej jakości nowoczesny sprzęt rolniczy, zarówno polski, jak i zagraniczny. Najchętniej inwestują oni w ciągniki(traktory), agregaty uprawowo - siewne, pługi, opryskiwacze rolnicze i siewniki. Wielu rolników nabywa maszyny dzięki dotacjom unijnym. Z uwagi na wysokie ceny maszyn, rolnicy decydują się na kupno używanego sprzętu rolniczego.

  Na polskim rynku obecne są przedstawicielstwa wszystkich ważnych producentów maszyn rolniczych na sprzedaż. Co ciekawe, zagraniczne firmy w naszym kraju zajmują się nie tylko sprzedażą swoich produktów, ale także poważnie myślą o przeniesieniu produkcji jak najbliżej naszego chłonnego rynku. Przykładem takiej inwestycji w sprzedaż maszyn rolniczych na rynku polskim jest firma New Holland, której właściciel kupił, znana z produkcji słynnych kombajnów Bizon, Fabrykę Maszyn Żniwnych w Płocku. W chwili obecnej Case New Poland jest największym producentem kombajnów zbożowych w Europie.

  Jakie są najpopularniejsze maszyny rolnicze na sprzedaż?

  Znajdziesz u nas następujące ogłoszenia używanych maszyn rolniczych:

  Używane maszyny rolnicze na sprzedaż - Mascus Polska