Liczba ogłoszeń 239

Przyczepy zbożowe, przyczepy przeładowcze na sprzedaż

Przyczepy zbożowe to bardzo przydatny sprzęt w wielkoobszarowych gospodarstwach rolnych. Ten specjalny rodzaj wywrotek rolniczych z elektronicznym systemem ważenia służy jako wóz przeładowczy i zapewnia płynny odbiór zboża od kombajnów do pojazdów transportujących. Na stronie mascus.pl znajdziesz liczne tego typu maszyny z Europy i Stanów Zjednoczonych, produkcji najbardziej znanych i cenionych firm, w tym także polskich.


Przyczepy zbożowe marki Bergmann to jedne z popularniejszych takich urządzeń wśród polskich ogłoszeń. Niemiecka firma z ponad stuletnią tradycją produkuje przyczepy przeładowcze o różnych parametrach, lecz najczęściej spotykany jest model GTW 25. Ma on skrzynię o wymiarach 4,8 x 2,55 m, ładowność na polu 24 tony i pojemność 21 m³.


Inną niemiecką marką, której przyczepy zbożowe cieszą się uznaniem klientów w naszym kraju, jest Hawe. Firma ma w ofercie przyczepy z zawieszeniem parabolicznym – od jednoosiowych, przez typy tandem aż po modele tridem. Popularny model to choćby Hawe ULW 3000T typu tridem, który ma pojemność skrzyni ładunkowej od 34 m³ do 38 m³ i zapewnia wydajność przeładunkową nawet do 700 ton na godzinę.


Nie można również pominąć popularnych w Polsce przyczep zbożowych rodzimej marki Pronar, które nie tylko ma duży udział w krajowym rynku, ale również eksportuje maszyny rolnicze za granicę. Trzon asortymentu firmy stanowią przyczepy zbożowe T740, T700M i T743 o ładowności odpowiednio: 15, 16 i 22,5 tony.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona