Liczba ogłoszeń 86

Brony zębowe na sprzedaż

W tym dziale dostępne są używane brony zębowe kilkunastu producentów – znajdziesz tu zarówno brony ciężkie, jak i brony lekkie. Brony polowe to narzędzia używane do zabiegów pielęgnacyjnych. Powszechnie wykorzystywane są do spulchniania i rozdrabniania gleby. Za pomocą polowej brony zębowej można rozbić skorupę glebową, czyli zbitą warstwę ziemi, która utrudnia parowanie wody i blokuje dostęp powietrza do głębszych warstw. Bronowanie wykonuje się także w celu oczyszczenia roli z chwastów, które utrudniają wzrost zasianych roślin. Polowe brony zębowe wykorzystywane są także do mieszania nawozu z glebą oraz do przykrywania materiału siewnego cienką warstwą ziemi.

W naszym serwisie oprócz bron zębowych znajdziesz także używane brony innych rodzajów – m.in. brony talerzowe. W kategorii „Agregaty uprawowe” dostępne są także kultywatory, walce i inne używane maszyny i akcesoria uprawowe.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Brony zębowe w serwisie Mascus

W naszym serwisie znajdziesz używane brony zębowe w przystępnych cenach. Dużą popularnością na rynku wtórnym cieszą się brony zębowe wyprodukowane przez firmę Awemak. Sprzęt rolniczy dostarczany przez tego producenta wyróżnia się prostą i trwałą konstrukcją. Sprawdzonym rozwiązaniem są także polowe brony zębowe marki Forigo. Brony polowe tego producenta dobrze radzą sobie ze spulchnianiem zbitej i zbrylonej gleby. Jeżeli zależy Ci na sprzęcie wysokiej jakości, zwróć uwagę na brony zębowe Kongskilde. Urządzenia tego producenta umożliwiają szybkie i efektywne przygotowanie gleby do wysiewu.