Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 235

  Używane ciągniki rolnicze Massey Ferguson na sprzedaż

  Używane traktory Massey Ferguson cieszą się dużą popularnością wśród rolników z uwagi na ich wydajność, komfort pracy oraz bezkompromisową jakość. Najbardziej są cenione za wytrzymałe i niezawodne silniki wykorzystujące najnowsze osiągnięcia techniczne i zaawansowane przekładnie. Ciągniki tej firmy są w stanie spełnić potrzeby każdego rolnika. Dodatkowo koszty eksploatacji są zminimalizowane. Do najpopularniejszych używanych traktorów Massey Ferguson na sprzedaż należą modele: 5435, 5465, 7614, 5455 oraz 5410.


  W zeszłym roku w rankingu używanych traktorów ciągniki Massey Ferguson (21%) uplasowały się na II miejscu, zaraz po używanych traktorach John Deere na sprzedaż (23%). Wyprzedziły jednak maszyny takie jak traktory CLASS czy Kubota.


  Używane traktory Massey Ferguson są tak chętnie wybierane z szerokiej oferty używanych ciągników rolniczych głównie ze względu na idealny stosunek jakości do ceny, poza tym marka ta jest dość popularna w rolnictwie. Rolnicy zazwyczaj wybierają maszyny sprawdzone pod względem konstrukcyjnym. Ogromne znaczenie ma też dobry dostęp do oryginalnych części zamiennych, dzięki czemu maszyny te mogą pracować przez wiele lat. Traktory Massey Ferguson charakteryzują się także wysokim współczynnikiem mocy do wagi, dzięki czemu można ich używać nawet do najcięższych zadań.


  Kupując ciągnik tej marki, można liczyć także na niskie zużycie paliwa, niskie koszty eksploatacji, dużą masę i rozstaw osi, niezawodność i wszechstronność.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Traktory i Ciągniki Massey Ferguson

  Historia firmy Massey Ferguson jest ściśle związana z warsztatem prowadzonym przez Daniela Masseya w Ontario, w Kanadzie. W 1847 Massey założył firmę, która rozpoczęła produkcję pierwszych na świecie kombajnów mechanicznych. Początkowo jedynie składano je z części sprowadzanych z USA, później zaś ruszyła lokalna produkcja. Massey Ferguson, pomimo, że kupiony przez firmę AGCO w 1995, wciąż pozostał rozpoznawalną marką, produkującą sprzęt rolniczy.

  Firma jest znana z tego, że zaprojektowała i wdrożyła do produkcji sprzęt, który zmienił oblicze przemysłu rolniczego. Produkcja mechanicznych kombajnów została wkrótce zastąpiona przez wytwarzanie i dystrybucję traktorów i ciągników, a firma zaczęła być doceniana z uwagi na solidność, jakość materiałów i innowacyjne rozwiązania. W 1992, firma Massey Ferguson stworzyła nową technologię, wprowadzając na rynek kombajn wyposażony w GPS, co pozwalało rolnikom sporządzić mapy plonów. Obecnie, fabryki firmy Massey Ferguson działają na całym świecie, w Europie, Australii, USA i Kanadzie, a na wizerunek marki pracuje 5.000 przedstawicieli w 140 krajach.

  Chociaż firma Massey Ferguson została wykupiona przez AGCO, nazwa jest wciąż znaną marką i nawiązuje do „Systemeu Fergusona” - owocu współpracy pomiędzy założycielami firmy, Danielem Masseyem, Harry Fergusonem i Alasonem Harrisem. Sam „system” jest oparty na dążeniu do tworzenia solidnych, nowoczesnych i niedrogich maszyn, które spełniałyby wymogi i oczekiwania rolników.

  Wśród najpopularniejszych modeli ciągników rolniczych Massey Ferguson znajdziemy:
  Massey Ferguson 6180, Massey Ferguson 3125, Massey Ferguson 8170, Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 5445, Massey Ferguson 6190, Massey Ferguson 595, Massey Ferguson 6170

  Używane traktory Massey Ferguson na sprzedaż