Liczba ogłoszeń 232

Przyczepy do przewozu słomy w belach na sprzedaż

Przyczepy do przewozu słomy w belach to specjalistyczne przyczepy platformowe, które są bardzo przydatne w gospodarstwie rolnym. Ich konstrukcja umożliwia wygodniejszy załadunek i wydajniejszy transport słomy, siana oraz sianokiszonki w belach, niż w przypadku standardowych przyczep ze skrzynią burtową.


W serwisie mascus.pl znajdziesz ponad 300 ogłoszeń nowych i używanych przyczep do przewozu bel z niemal całej Europy. Najczęściej jest to sprzęt o dwóch lub trzech osiach, a przewożony ciężar może być bardzo zróżnicowany.


Do najpopularniejszych ogłaszanych urządzeń należą używane przyczepy przewozu słomy w belach marki Palmse. Przyczepy tej estońskiej firmy charakteryzują się wytrzymałością i funkcjonalnością, przez co są wysoko cenione w Europie, a zwłaszcza w Skandynawii. Najczęściej spotykane są modele o udźwigu 12 ton lub większe, o ładowności 19 ton.


Popularne są też używane przyczepy do przewozu słomy w belach polskiej marki Pronar, które są często użytkowane nie tylko w kraju, lecz także za granicą (m.in. na Węgrzech, w Niemczech, czy w Danii). Firma produkuje wysokiej jakości sprzęt o szerokim zakresie parametrów, a najliczniejsze są modele o ładowności 7, 9, 11 lub 13,5 ton.


Klienci doceniają również używane przyczepy i naczepy do przewozu słomy marki Dinapolis. Asortyment firmy obejmuje przyczepy do transportu bel o stosunkowo dużym udźwigu – od kilkunastu do nawet 20 ton. Sprzęt wyróżnia się prostotą i dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona