Liczba ogłoszeń 131

Pompy i urządzenia mieszające na sprzedaż

Urządzenia mieszające to bardzo przydatny sprzęt, jeśli zbiornik na gnojownicę nie został wyposażony we własne mieszadło. Dzięki regularnemu mieszaniu przepompowywanie i aplikacja zawartości zbiornika jest bezproblemowa, a dodatkowo można uniknąć niekorzystnych procesów flotacji, sedymentacji i przemian beztlenowych, których skutkiem są choćby straty azotu. W serwisie mascus.pl znajdziesz dziesiątki ofert dotyczących nowych i używanych urządzeń mieszających oraz specjalnych pomp do gnojowicy z wielu różnych krajów Europy.


Do najpopularniejszych pomp i urządzeń mieszających należy sprzęt norweskiej marki Hill. Oferuje ona głównie mieszadła ciągnikowe, a także pompy elektryczne i sterowane z wału odbioru mocy. Uznaniem klientów cieszą się zwłaszcza niezawodne i wytrzymałe urządzenia mieszające o długości 5, 7 lub 9 metrów.


Często spotykanymi, wysokiej jakości maszynami są też urządzenia mieszające i pompy marki Samson. Duńska firma specjalizuje się w pompach próżniowych o pierścieniu cieczowym, ale wśród ofert można znaleźć także mieszadła różnej długości czy separatory cieczy. Popularne są również urządzenia mieszające i pompy niemieckiej marki Kotte. Najczęściej ogłaszane maszyny to wyposażone w pompy naczepy-cysterny o różnej pojemności.


Wśród polskich ogłoszeń popularne są natomiast pompy i urządzenia mieszające marek Agrometer i Stachmar. Są to przede wszystkim niewielkie pompy i mieszadła ciągnikowe o długości od 3 do 6 metrów.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona