Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 559

  Przyczepy ogólnego zastosowania na sprzedaż

  Przyczepy rolnicze można podzielić na różne, mniej lub bardziej wyspecjalizowane kategorie, takie jak, między innymi, wywrotki, przyczepy do przewozu słomy w belach, przyczepy zbożowe czy wozy paszowe. W niemal każdym gospodarstwie rolnym, potrzebne są jednak także przyczepy rolnicze ogólnego zastosowania. Na stronie mascus.pl jest kilkaset ogłoszeń dotyczących nowych i używanych pojazdów tego typu z wielu krajów europejskich, w tym z Polski.


  Najpopularniejszym producentem przyczep ogólnego zastosowania w serwisie jest polska firma Pronar. Pojazdy marki są cenione nie tylko w kraju, ale też w wielu innych krajach Europy, przede wszystkim skandynawskich, skąd pochodzi większość ogłoszeń. Znajdziesz wśród nich przyczepy o różnej ładowności oraz konstrukcji (1-, 2- i 3-osiowe, a także tandem i tridem).


  W krajowych ogłoszeniach, często spotykane są również przyczepy ogólnego zastosowania marki Fliegl. Niemiecka firma działa od 1976 roku i znana jest ze specjalistycznych przyczep rolniczych oraz dużych przyczep ogólnych z systemem zsuwania.


  Z kolei pojazdy marek Pöttinger i Bailey to najpopularniejsze, obok produktów Pronar, przyczepy ogólnego zastosowania w skali europejskiej. W przypadku austriackiego producenta Pöttinger, często spotykane przyczepy to, między innymi, modele 6600 i 7200 z serii Jumbo, o sprasowanej pojemności ładunkowej odpowiedni 66 m³ i 72 m³. Wśród pojazdów brytyjskiej marki Bailey, najpopularniejsze są z kolei przyczepy ogólnego zastosowania o ładowności od 10 do 18 ton.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona