Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 3 810

  Ciągniki rolnicze John Deere na sprzedaż

  Marka John Deere słynie przede wszystkim z produkcji traktorów i ciągników charakteryzujących się wyjątkową wydajnością. Są to maszyny o mocy od 60 do ponad 200 koni mechanicznych. Zarówno nowe, jak i starsze modele traktorów i ciągniki są w większości przypadków wyposażone w przekładnię bezstopniową, napęd na cztery koła i zawieszenie osi przedniej, a ich kabiny są klimatyzowane. Dziś firma Deere & Company jest globalną korporacją posiadającą fabryki i przedstawicielstwa handlowe niemal na wszystkich kontynentach. Produkowane pod ta marką ciągniki i maszyny rolnicze są jednymi z najpopularniejszych na całym świecie. Do najczęściej wybieranych modeli ciągników rolniczych z logotypem przedstawiającym skaczącego jelenia należą: John Deere 6920, John Deere 7710, John Deere 7810, John Deere 6800, John Deere 6910. Poza traktorami firma produkuje także kombajny, prasy zwijające, sieczkarnie, kosiarki czy opryskiwacze oraz doposażenie do maszyn rolniczych.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  John Deere: traktory i ciągniki John Deere

  Żółty jeleń na zielonym tle to rozpoznawalny na pierwszy rzut oka znak firmowy John Deere. Firma znajduje się w światowej czołówce producentów maszyn rolniczych i jest członkiem elitarnej grupy Fortune 500. Ta właśnie grupa stymuluje rozwój rolnictwa w Ameryce poprzez wdrażanie na rynek swoich traktorów, pras do belowania, kombajnów i sprzętu wykorzystywanego w leśnictwie.

  Dumni ze swoich osiągnięć

  Najwyższa jakość maszyn firmy John Deere pochodzi z dbałości o produkcję pojazdów i urządzeń, które spełniałyby wszystkie wymogi ekologiczne. Jej starania zostały docenione poprzez przyznanie wielu międzynarodowych nagród. Profesjonalne podejście firmy do wytyczonych celów nie dotyczy jedynie spraw gospodarki, obejmuje też politykę biurową. Firma John Deere otrzymała nagrodę dla Najlepszego Pracodawcy z uwagi na wspieranie strategii równości w miejscu pracy.

  Zakup ciągnika John Deere na Mascus Polska

  Zastanawiasz się jaki traktor John Deere kupić? Pomocne w wyborze idealnego ciągnika rolniczego marki John Deere mogą być nasze publikacje w sekcji Rolnictwo na Blogu Mascus Polska:

  Maszyny i sprzęt rolniczy John Deere

  Firma jest znanym dostawcą wielu solidnych maszyn, począwszy od wozideł kolebkowych poprzez walce i cylindry hydrauliczne aż do urządzeń wykorzystywanych w ogrodnictwie. Produkcja tak wielu różnych maszyn jest możliwa dzięki ścisłej współpracy pomiędzy kilkoma wyspecjalizowanymi fabrykami wybudowanymi w Stanach, a także poszczególnymi placówkami przedstawicielskimi w 27 krajach.

  John Deere jest głównie kojarzony z produkcją ciągników i traktorów o wyjątkowej wydajności. Nowe, czy też używane, najniższa wartość mocy ich silników to 60 KM, natomiast wartości najwyższe często przekraczają 200 KM. Zazwyczaj są wyposażone w klimatyzację, przekładnię bezstopniową, napęd na cztery koła i zawieszenie osi przedniej. Używane traktory John Deere i inny sprzęt rolniczy są w dobrym stanie i spełniają wszystkie, nawet najbardziej wyśrubowane wymogi klientów