Liczba ogłoszeń 142

opryskiwacze zawieszane na sprzedaż

Opryskiwacze zawieszane można używać do oprysków na polach dopiero po ich zawieszeniu na ciągnik. Urządzenia te sprawdzają się zwłaszcza w gospodarstwach rolnych o małej lub średniej powierzchni, bo ich cena jest zwykle zauważalnie niższa niż w przypadku opryskiwaczy zaczepianych, a szczególnie samojezdnych. W celu zwiększenia wydajności można też zamontować na ciągniku zbiornik czołowy, który zwiększa dostępną jednorazowo pojemność cieczy.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

W serwisie masus.pl znajdziesz dziesiątki używanych opryskiwaczy zawieszanych o różnej pojemności (200l, 400l, 600l, 1200litrów i wyżej) z Polski i wielu krajów europejskich, a nawet ze Stanów Zjednoczonych

.

Zdecydowanie najliczniej reprezentowane na stronie są urządzenia marki Hardi, czyli światowego lidera produkcji w technice opryskowej. Szeroka gama tych cenionych opryskiwaczy zawieszanych obejmuje zarówno mniejsze modele o pojemności 400, 600 czy 850 l, jak i większe urządzenia Master o zbiornikach od 1000 do nawet 1800 l oraz szerokości belki nawet do 28 metrów.


W skali całego serwisu, popularne są także używane opryskiwacze zawieszane amerykańskiej marki Gambetti i fińskiej firmy Junkkari. W pierwszym przypadku są to przede wszystkim urządzenia o niewielkiej pojemności przeznaczone do mini ciągników. Dostępne opryskiwacze zawieszane Junkkari to z kolei między innymi nieco większe modele o pojemności 700 i 900 litrów.


Wśród polskich ogłoszeń najczęściej spotykane są te, które dotyczą używanych opryskiwaczy zawieszanych rodzimej marki Biardzki. Popularne produkty, tej cenionej przez klientów firmy, o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, to opryskiwacze ze zbiornikami o pojemności 200, 500, 800 lub 1200 l.