Wyszukaj aukcje Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 384

  Maszyny rolnicze - Aukcja

  W tej kategorii dostępny jest szeroki wybór używanego sprzętu rolniczego. Największą popularnością cieszą się używane traktory – maszyny niezastąpione w każdym gospodarstwie rolnym. Szczególnym zaufaniem użytkownicy obdarzyli traktory John Deere. Amerykańskie przedsiębiorstwo założone zostało w roku 1837 przez Johna Deere, a dzisiaj, po ponad 180 latach obecności na rynku, zaliczane jest do liderów branży. Marka John Deere jest symbolem niezawodności, a maszyny oznaczone jej logiem zdobyły opinię trwałych i wydajnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także używane traktory Case IH.


  Case IH to jedno z największych amerykańskich przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji sprzętu rolniczego. Na aukcjach możesz nabyć również traktory innych renomowanych producentów, takich jak Kubota, Massey Ferguson, Caterpillar, Challenger i Same. Dużą popularnością cieszą się również używane agregaty uprawowe: glebogryzarki, brony, pługi obrotowe i kultywatory. Znajdziesz tu także szeroki wybór używanych maszyn do siana i pasz. Na aukcjach sprzedawane są kosiarki, prasy kostkujące, zgrabiarki i przetrząsacze, prasy zwijające, ciągnikowe żniwiarki pokosowe, kombajny silosowe, owijarki oraz kosiarki łąkowe i wykaszarki.


  Poza tym w tej kategorii znajdziesz również szeroki wybór innych używanych maszyn rolniczych – na aukcjach oferowane są m.in. przyczepy rolnicze, opryskiwacze, rozrzutniki nawozu, sadzarki, siewniki i sieczkarnie. Dostępne są tu także używane maszyny drogowe (m.in. piaskarki, solarki, pługi śnieżne, pługi wirnikowe, ratraki śniegowe) oraz używane pojazdy terenowe i skutery śnieżne.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona