Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 509

  Żurawie samochodowe

  Ciężarówki z żurawiem (zwane także samochodami ciężarowymi z hds) mogą okazać się niezastąpione w wielu przypadkach. Zazwyczaj najlepiej sprawdzają się na terenach, gdzie konieczne jest jak najszybsze i jak najsprawniejsze wyładowanie towaru z ciężarówki. Jest to właściwie pojazd samowystarczalny, jeśli chodzi o jego rozładowywanie. Z tego względu samochody ciężarowe z hds cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów, którzy chcą stawiać przede wszystkim na znane i sprawdzone marki. Obecnie najczęściej polscy klienci wybierają ciężarówki z żurawiem od Mercedes-benz, co nie powinno zresztą dziwić – chociażby ze względu na siłę i rozpoznawalność marki, a także zaufanie, jakie darzą ją konsumenci. Są uważane nie tylko za komfortowe, ale także za niezwykle wytrzymałe i ekonomiczne.

  Co ważne, w dużym stopniu można je dopasować do potrzeb klienta – producent oferuje nie tylko różne modele, ale także akcesoria. Do najpopularniejszych modeli ciężarówek z hds należą Actros, Axor i Atego. Innymi samochodami ciężarowymi z żurawiem, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów są ciężarówki MAN. Zaletą ciężarówek tej firmy, jak twierdzi zresztą sam producent, jest „hamowanie kosztów”, a także „przełączenie wydajności transportowej na wyższy bieg”. W przypadku tych pojazdów najważniejsza jest zatem ergonomiczność przy zachowaniu wysokiej jakości.

  W kategorii używane samochody ciężarowe, na serwisie Mascus dostępne są także wywrotki, ciężarówki z żurawiem, samochody ciężarowe gruszki (betonomieszarki), oraz ciężarówki chłodnie

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona