Liczba ogłoszeń 920

ciężarówki typu platforma / skrzynia na sprzedaż

Ciężarówki platformy to pojazdy, których podwozie jest przykryte platformą wyposażoną w burty przytrzymujące ładunek. Inna nazwa takiej ciężarówki to burtoplandeka. Naczepa platforma jest wykorzystywana do przewozu specjalnych ładunków, gdy z uwagi na wysokość lub szerokość ładunku naczepa nie może lub nie musi mieć ścian bocznych oraz dachu. Naczepa platforma umożliwia łatwy dostęp do ładunku.

W serwisie Mascus w sekcji transport można znaleźć wiele ogłoszeń używanych ciężarówek typu platforma/skrzynia w atrakcyjnych cenach marek takich jak: Mercedes-Benz, MAN, Iveco, Renault czy Volvo. W kategorii samochody ciężarowe oprócz ciężarówek typu platforma/skrzynia dostępne są ogłoszenia używanych wywrotek, żurawi samochodowych oraz pojazdów ciężarowych.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Typowe naczepy platformy nadają się do ustawienia 3 skrzyń paletowych jedna na drugiej. Wykorzystuje się je do transportowania pojazdów i maszyn gabarytowych w bezpiecznych warunkach. Są stosowane do przewozu w sektorze budowlanym i rolniczym. Najczęściej transportuje się: drewno, rury, asortyment budowlany, samochody oraz duże maszyny. Wielu przedsiębiorców wynajmuje ciężarówki typu platformy, ale jeśli taki sprzęt jest potrzebny regularnie, to lepiej zdecydować się już na zakup. W szczególności, że używane ciężarówki typu platforma na serwisie Mascus można znaleźć już od 10tys. złotych.