Liczba ogłoszeń 331

pojazdy do transportu samochodów na sprzedaż

Transport samochodów to wymagające zadanie. Należy zadbać nie tylko o bezpieczeństwo przewożonych pojazdów, ale także kierowcy. Pojazdy do transportu samochodów zaprojektowane są tak, by praca kierowcy była łatwiejsza, a wszystkie operacje były zabezpieczone.

Autotransportery mogą przewozić od jednego do kilku pojazdów – specjalne modele autotransporterów mogą zmieścić nawet 12 pojazdów (nazywa się je lohrami). Przewożone samochody mocuje się na lawetach przy pomocy pasów – po jednym na każdym kole, a pod kołami umieszcza się specjalne kliny. Po prawidłowym zamocowaniu można transportować pojazdy nawet w pozycji pochylonej.

Pojazdy do transportu samochodów posiadają szereg systemów wspomagających jazdę, by zwiększyć bezpieczeństwo kierowcy i ładunku. Są to m.in.: system wspomagania nagłego hamowania, tempomat czy system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu. W serwisie Mascus w sekcji transport można znaleźć wiele ogłoszeń używanych pojazdów do transportu samochodów na sprzedaż firm takich jak Mercedes-Benz, MAN i Renault.

W kategorii samochody ciężarowe oprócz pojazdów do transportu samochodów dostępne są ogłoszenia używanych gruszek do betonu, wywrotek oraz ciężarówek z żurawiem na sprzedaż.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona