Liczba ogłoszeń 418

Używane samochody ciężarowe International na sprzedaż

Przeglądaj używane samochody ciężarowe International. W tej kategorii dostępne są ogłoszenia na sprzedaż z całej Europy! Najnowsze ogłoszenia są zawsze na górze. Aby posortować używane samochody ciężarowe International skorzystaj z opcji filtrowania widoku nad listą produktów. Aby wyszukać daną kategorię lub model, kliknij na link Wyszukiwanie Zaawansowane w lewym górnym rogu menu.
Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Traktory International

Jeśli szukasz używanego traktora, rozważ zakup modelu jednej z najstarszych i cieszących się największą renomą firmy International Harvester. Firma powstała w 1908 i wyprodukowała swój pierwszy traktor w 1910. Traktory firmy International są spełnieniem marzeń zarówno rolników jak i właścicieli dużych firm budowlanych.

Najpopularniejsze modele traktorów International

Traktory International produkowane są w różnych modelach, jak na przykład model 1056, który posiada 16 biegów przednich i 8 wstecznych. Posiada również chłodzony płynem sześciocylindrowy silnik diesla. Model 1056 mieści 140 litrów paliwa.
Jeśli szukasz czegoś mniejszego, zainteresuj się modelem 856 XL. To model z czterocylindrowym silnikiem turbo diesla, który mieści 105 litrów paliwa.
Kolejny, większy model, to 1455 XL, którego skrzynia biegów posiada 20 biegów przednich i 9 wstecznych, a pojemność baku to 199 litrów.
Przedstawione w tej sekcji modele to tylko ułamek traktorów dostępnych na Mascus PL. Zajrzyj na stronę i znajdź traktor dla siebie.

Inne marki:
Traktory John Deere, traktory Massey Ferguson, traktory Case IH, traktory New Holland, traktory Fendt, traktory Valtra